Šilkografinė spauda

Jei siekiate individualumo, jei norite būti dar labiau matomi, jei nepamaišytų papildoma reklama, žavitės gaminiais su logotipais ar užrašais, tuomet rinkitės UAB „Pakuotės centras“ teikiamas šilkografijos paslaugas. Dėžutės ar maišeliai su įmonės logotipu, pavadinimu ar kitu paveikslėliu, užrašu suteiks išskirtinumo, pakuotė bus spalvingesnė, o įmonės vardą Jūsų klientai įsimins geriau. Negana to, tokie gaminiai lengvai taps Jūsų įvaizdžio dalimi! Šilkografija –apie ją verta pagalvoti, jei ieškote, kaip reprezentatyviai supakuoti savo gaminius, verslo dovanas. Dėžutės ir maišeliai su šilkografine spauda yra vienos populiariausių mūsų asortimente.

Kas yra šilkografija?

Šilkografija dar vadinama trafaterine spauda. Šilkografijos technika grįsta nesudėtingu principu – norimas vaizdas, sukurtas kompiuteriu, naudojantis specialiu įrenginiu „išvedamas“ ant skaidrios fotojuostos. Nuo pastarosios, naudojant eksponavimo būdą,  vaizdas perkeliamas ant šilko tinkleliu aptraukto rėmo. Šilko tinklelis padengtas specialia šviesai jautria medžiaga – fotopolimeru. Rėmas apšviečiamas – apšviestos fotopolimero vietos sukietėja, o likusios – tiesiog išplaunamos. Šitaip išgaunamas norimas trafaretas. Per išplautas vietas dažai pasiekia norimą paviršių.
Kaip spaudos būdas šilkografija yra viena seniausių, o jos ištakos siejamos su Kinija. Šiandien šilkografijos technika pelnytai yra vienas universaliausių spaudos būdų, suteikiančių galimybę spausdinti ant labai plačios medžiagų, besiskiriančių formomis, dydžiais ir storiais, paletės.

Šilkografinė spauda - kokybiška, ilgaamžiška, ryšku

 • spauda ant įvairių paviršių;
 • minimalus gaminamas kiekis nuo 50 vnt;
 • spauda iki 4-ių splavų;
 • gamybos trukmė iki 5-ių darbo dienų

Kaina nuo:

vnt/0,25 Eur.

Kodėl šilkografija ir kuo ypatinga ši spausdinimo technologija?
Universalumas. Šilkografija – bene universaliausias spaudos būdas, leidžiantis logotipus, pavadinimus, užrašus ar paveikslėlius spausdinti ant įvairių paviršių: popieriaus, plastiko, tekstilės, stiklo, medienos, keramikos, metalo ir t.t. Šioje technologijoje yra daug rankų darbo – tai dar viena priežastis, kodėl ji taip vertinama ir taip plačiai pritaikoma. Vienas didesnių šio spaudos būdo privalumų – atsparumas išorės poveikiui, todėl šilkografijos spauda drąsiai gali būti naudojama tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis.
Unikalumas. Šilkografijos technika suteikia progą naudoti itin sodrias spalvas, išgauti nuostabius ir nepriekaištingus tonų perėjimus bei ryškumą. Plati spalvinė gama leidžia pasitelkti kūrybiškumą ir gauti norimą rezultatą.
Dažai. Šilkografijoje naudojamas labai storas dažų sluoksnis, todėl, skirtingai nei naudojant kitus spaudos būdus, galima išgauti efektingą, lauko sąlygoms atsparų reljefą. Be to, šilkografiniai dažai pasižymi spalvų sodrumu ir blizgesiu. Atspaudai yra ilgaamžiai, nenublunka nuo saulės, atsparesni trinčiai.

Šilkografinės spaudos privalumai

 • Ilgaamžiškumas;
 • Aukšta kokybė;
 • Puikus kainos ir kokybės santykis;
 • Atsparumas aplinkos poveikiui;
 • Šilkografija neretai pramoksta kitas grafikos technikas, kadangi suteikia progą pasiekti tokius rezultatus, kokių kitomis priemonėmis pasiekti nepavyktų;
 • Galimybė spausdinti ant įvairaus tipo medžiagų;
 • Dėl technikos ypatumų ir storo dažų sluoksnio išgaunamos itin sodrios ir ryškios spalvos;
 • Daug rankų darbo;
 • Šilkografijos technika nesudėtinga, tad ir procesas paprastas.

Mūsų teikiamos šilkografijos paslaugos pasižymi aukšta gaminių kokybe. Teikiant paslaugas naudojama moderni šilkografijos įranga, kokybiški dažai ir kitos šilkografijos priemonės, todėl gaunamas rezultatas yra nepriekaištingas.
Puiku tai, kad šilkografija kainos požiūriu yra patrauklus pasirinkimas. Šilkografinė spauda ant popieriaus, tekstilės, ant plastiko ar kito paviršiaus leis už patrauklią kainą turėti personalizuotą pakuotę savo produkcijai, dovanai ir kt.


UAB „Pakuotės centras“ įsikūręs Vilniuje, bet šilkografijos paslaugos prieinamos visiems verslo subjektams ar fiziniams asmenims Kaune, Panevėžyje, Klaipėdoje ar kituose Lietuvos miestuose bei miesteliuose. Tad nepriklausomai nuo to, koks yra Jūsų miestas (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar bet koks kitas), iš bet kurios Lietuvos vietos šilkografijos paslaugas patogu pirkti internetu – mūsų svetainėje matysite pavyzdžių, susisiekę su mumis sužinosite patrauklias kainas, leisiančias gaminius su šilkografijos spauda įsigyti pigiau.
Mūsų darbai!
Susisiekite!