Maišelių gamyba

Tiems, kuriems reikia paprasčiausio prekės įpakavimo būdo, siūlome įvairaus dydžio ir spalvų popierinius maišelius. Jūsų įmonės logotipu, pavadinimu ar šiaip tekstu, paveikslėliu papuošti maišeliai atrodys solidžiai, atkreips visų dėmesį, o norimas prekes ar produktus į juos sudėti galėsite greitai ir lengvai.

Maišeliai gali būti ne tik skirtingų dydžių bei spalvų, bet ir su skirtingomis rankenėlėmis, pagaminti iš skirtingo popieriaus, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamiausius.

Maišelių gamyba su spauda

Maišelių gamyba su spauda yra kone paklausiausias procesas. Spauda galima šilkografijos, flekso, ofseto būdais – toks platus mūsų siūlomų galimybių sąrašas leidžia kiekvienam klientui atrasti jį labiausiai dominantį ir poreikius atitinkantį sprendimą. Galime atspausti vienspalvį logotipą arba pilnai dažytą maišelį, galima ir grafinių elementų, nuotraukų spauda.

Kodėl verta kreiptis į mus?

  • nes pas mus ko gero plačiausias maišelių pasirinkimą Lietuvoje;
  • maišelių gamyboje turime sukaupę 11-os metų patirtį;
  • gamyboje naudojamos naujausios, bei pažangiausios technologijos;
  • mums rūpi kiekvienas klientas, tad bendravimui atiduodame visą savo širdį:.

Maišeliai su spauda...

nuo 100 vnt.

Maišelių gamyba pagal paskirtį:

Pakavimo maišelių gamyba

Tokie maišeliai labai paklausūs tarp prekybininkų, siūlančių pirkėjams, klientams dailiai ir tvarkingai supakuoti perkamą produkciją. Popieriniai maišeliai tinka papuošalams, drabužiams, knygoms, aksesuarams, žaislams, maisto produktams ir kt.

Reklaminių maišelių gamyba

Ar žinote, kad paprastas popierinis maišelis gali tapti labai reikšmingu tam tikros žinutės skleidėju? Tad maišelių gamyba su logotipu tarp juridinių subjektų yra labai paklausi. Logotipą galime uždėti ant mūsų asortimente esančių maišelių. Tokie maišeliai taps Jūsų informacijos sklaidos priemone, padės didinti žinomumą, primins esamiems ir potencialiems klientams apie Jus. Reklaminių maišelių gamyba ženkliai prisideda prie įvaizdžio kūrimo. 

Kalėdinių maišelių gamyba

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms smarkiai šokteli kalėdinių maišelių poreikis. Popieriniai maišeliai kalėdinėms dovanėlėms – vis dar vienas populiariausių sprendimų tiek tarp fizinių asmenų, tiek ir tarp juridinių subjektų. Kalėdinių maišelių gamyba su spauda vyksta itin didelėmis apimtimis, tad norint pateikti užsakymą reikėtų tai padaryti anksčiau – rinkitės popierinius maišelius iš mūsų asortimento, o mes pasirūpinsime kokybišku logotipo atspaudimu ant jų.

Dovanų maišelių gamyba

Popieriniai maišeliai dovanoms atrodo labai estetiškai, dailiai. Kokybiškas popierinis dovanų maišelis su logotipu niekada neatrodys pigiai, anaiptol, tai  bus stilingas pasirinkimas. Į juos pakuokite verslo ir kitas dovanas. Galime pagaminti dovanų maišelius su Jūsų norima spauda. Dovanų maišelių gamyba visada labai paklausi.

Mes Jums siūlome:

  • Popierinius maišelius su popierinėmis rankenomis. Pastarosios gali būti susuktos arba plokščios. Šių maišelių gamyba remiasi jiems naudojamo kraft popieriaus tvirtumu ir aukšta kokybe. Dydžių ir spalvų pasirinkimo galimybės leis išsirinkti tinkamiausią variantą.
  • Popieriniai maišeliai su virvelinėmis rankenomis. Tokio tipo maišelių gamyba irgi remiasi kraft popieriaus tvirtumu. Šie maišeliai turi papildomą dugne įklijuotą kortelę, todėl puikiai atrodo ir horizontalioje, ir vertikalioje pozicijoje. Šių maišelių gamyba vykdoma labai aktyviai, nes tokio tipo maišeliai labai populiarūs – jie tinka ne tik daiktams laikyti, pirkiniams dėti, bet ir dovanoms.

Popierinių maišelių gamyba – nuolat vykstantis procesas, kadangi tokio tipo maišelių paklausa yra labai didelė. Tai suponuoja patraukli popierinių maišelių kaina, ir jų panaudojimo universalumas.

Mūsų asortimente maišeliai skiriasi ne tik dizainu ir paskirtimi, bet ir dydžiu. Siūlome platų dydžių ir naudojamo popieriaus pasirinkimą, todėl net išrankiausiam klientui atrasime tuos, kurie idealiai atitiks poreikius. Individuali maišelių gamyba galima tik esant dideliam užsakymų kiekiui – dėl individualios gamybos reikėtų susisiekti su mumis asmeniškai.

Maišelių gamybos procesas remiasi tvirtumo ir kokybės principais. Turima patirtis, naujausios technologijos, pažangūs sprendimai leidžia įgyvendinti išsikeltus tikslus ir klientams pasiūlyti geriausią rezultatą.

Popierinių maišelių gamyba Vilnius – „Pakuotės centre“ Jūsų laukia labai platus asortimentas, konkurencinga kaina. Jei pakavimo, reklaminių, dovanų ar firminių maišelių gamyba su spauda reikalinga ne Vilniuje, o kitame mieste, tai nebus problema – galite pirkti internetu. Šiuolaikinės technologijos lemia, kad visi miestai yra lengvai pasiekiami: Kaunas, Klaipėda, Panevėžys, Šiauliai ir kt.

Musų darbai!

Susisiekite!