Folijavimas

Ar pastebėjote, kad ant atvirukų, padėkų, prabangių užrašų knygelių ir pan. puikuojasi metalizuoti – auksiniai arba sidabriniai – užrašai? Jie iškart krenta į akis ir daiktui suteikia visiškai kitą vertę. Ne paslaptis, blizgus, folijuotas ant dėžutės atspausdintas logotipo tekstas ar grafinis vaizdas pakuotei suteiks prabangos, unikalumo bei solidumo įspūdį ir, be abejonės, atkreips visų dėmesį. Juk jokia paslaptis, kad aukso bei sidabro atspalviai nepalieka abejingų ir traukia akį.
Folijavimo metu tekstiniai arba grafiniai spaudos elementai karštu presu yra padengiami metalizuota folija. Populiariausios spalvos – aukso, sidabro bei vario spalva.

Folijavimas - kas tai?

Folijavimas, dar kitaip vadinamas dengimu folija karštuoju būdu, yra gaminio dalies padengimas folija. Šis padengimas gali būti atliekamas tokiais būdais: skaitmeniniu arba tradiciniu / įprastiniu. Paprastas folijavimas remiasi specialios formos, kurią daug kur galite išgirsti vadinant kliše, naudojimu. Ji įkaitinama ir naudojantis ta forma prie norimo folijuoti paviršiaus spaudžiama speciali plėvelė, ant kurios esančios pigmento detalės atsispaudžia ant norimo paviršiaus. Pigmento dalelės prie paviršiaus priklijuojamos, naudojant ant plėvelės esantį klijų sluoksnį – įkaitinti iškilę formos elementai kontaktuoja su folija, skystina ant plėvelės esančius klijus ir jie prilimpa prie folijuojamo paviršiaus. Tos folijos vietos, kurios neturi sąlyčio su forma, lieka ant plėvelės.
Dar viena folijavimo technika – skaitmeninis folijavimas, kuriam nereikalinga minėtos formos gamyba, o folijavimas atliekamas skaitmeniniu būdu. Toks procesas greitesnis, palyginti su įprastiniu, galimos 3D folijavimo galimybės.

Padidinkite savo gaminio vertę!

  • suteikite pakuotei prabangos jausmą;
  • išsiskirkite iš konkurentų;
  • tapkite labiau matomi.

Minimalus gamybos kiekis:

nuo 100 vnt.

Spaudos folijavimas: ką reikia žinoti?

Folijavimo technika gali būti taikoma ant Jūsų produkcijos, kurį atspausdinta šilkofrafijos, ofsetiniu ar skaitmeniniu būdais.

Koks – įprastas ar skaitmeninis folijavimas – tinkamesnis Jums?

Skaitmeninis folijavimas bus geresnis pasirinkimas tada, jei reikia logotipus, pavadinimus ar kitus neilgus užrašus atspausti ant įvairių viršelių ir tiražai yra nedideli. O įprastinis folijavimas, naudojant specialią formą, bus praktiškesnis pasirinkimas, kai reikės spausti didelius atvirukų, vizitinių kortelių, firminių blankų, užrašų knygelių ir kt. tiražus.

Ką suteikia folijavimas?

Pirmiausia, kaip minėjome, dažniausiai naudojamos yra auksinė, sidabrinė spalvos, o jos, ne paslaptis, asocijuojasi su prabanga, elegancija,  solidumu, tad norint savo produkcijai suteikti būtent tokį įspūdį, folijavimas bus tobulas pasirinkimas. Metalizuotas paviršius neliks nepastebėtas, didins gaminio vertę – juk vizualinis vaizdas dažnai yra pirminis, kurį susidarome apie gaminį.

Paviršius, ant kurio galimas folijavimas: popierius, kartonas, plastikas, oda ir kt.

Ką galima perkelti folijuojant?

Folijavimo technika ant norimo paviršiaus padės perkelti ne tik tekstinę informaciją, bet ir grafinę. Todėl tai – puikus sprendimas, norint padailinti kvietimus, darbo knygas, plastikines korteles ir daugelį kitų daiktų. Folijavimas dažnai pasitelkiamas verslo dovanų gamybai, jei norima padaryti įspūdį jų gavėjams.
Folijavimo kaina nėra labai aukšta. Jei norite sužinoti, kiek gali kainuoti norimų paviršių folijavimas, siūlome susisiekti su mumis ir suteiksime išsamią informaciją.
Folijavimui naudojame modernią techniką, pažangius metodus, turima patirtis taip pat prideda reikiamų žinių ir gebėjimų paslaugas suteikti maksimaliai kokybiškai. Folijavimo paslaugos „Pakuotės centre“ – konkurencinga kaina, profesionalus aptarnavimas ir dėmesys kiekvienam klientui.

Domina folijavimas Kaune, Šiauliuose ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste? Nors „Pakuotės centras“ įsikūręs Vilniuje, mūsų paslaugomis gali pasinaudoti ne tik vilniečiai – šiuolaikinės technologijos, internetas, sparčiai keliaujančios siuntos leidžia neriboti savęs ir pirkti paslaugas neatsižvelgiant į strateginę vietą. Mokėkite pigiau, gaukite kokybiškas paslaugas sparčiau, džiaukitės nepriekaištingu rezultatu. Mes tuo pasirūpinsime!

Mūsų darbai!

Susisiekite!