Etikečių, lipdukų gamyba

Etikečių, lipdukų gamyba – verslo sektoriuje labai paklausi paslauga. Jei norite unikalizuoti savo gaminių pakuotes, suteikti joms išskirtinumo, pristatyti save ir savo produkciją dar nepravėrus pakuotės, puikus pasirinkimas bus lipnios etiketės. Pagaminsime idealiai atitinkančias Jūsų viziją, tad pasitelkite kūrybiškumą ir pateikite idėją, kurią realizuosime ant lipdukams, etiketėms skirtos medžiagos.

Lipnių etikečių gamyba: ką Jums siūlome?

Platus etikečių gamybai pasirinkimas

Gaminame etiketes daugeliui pramonės sričių, pavyzdžiui, maisto, gėrimų, elektros, transporto, baldų ir kt. Mūsų gaminamos lipnios etiketės pasižymi universalumu, todėl patikimai laikosi ant daugelio paviršių: kartono, plastiko, metalo, stiklo, popieriaus ir kitų. Gaminame lipnias etiketes rulonuose ir lipnias etiketes A4.

Etiketės rulonuose

Etiketės rulonuose itin paklausios siuntoms žymėti, kainoms, brūkšniniams kodams, adresams ant vokų ir pan. Lipnių etikečių rulonuose privalumas – kompaktiškumas, todėl jos neužima daug vietos ir jų naudojimas itin patogus. Lipnias etiketes rulonuose gaminame skirtingų matmenų, todėl išsirinksite geriausiai Jūsų poreikius atitinkančias.

Lipnios etiketės

Lipnios etiketės A4 irgi pasižymi labai plačiu panaudojimo spektru: nuo siuntų, prekių žymėjimo iki reklamos, maisto, parfumerijos, statybos, grožio ir kitų sektorių įvairių veikos etapų. Labai dažnai spausdiname lipnias etiketes sandėliavimo ir logistikos įmonėms. Mūsų gaminamos etiketės A4 tinka visų tipų spausdintuvams, kopijavimo aparatams, spalvotam ir nespalvotam spausdinimui. Lipnios termo etiketės idealiai limpa prie bet kokio paviršiaus ir pasižymi aukštu atsparumu išorės poveikiui.

Aukštos kokybės etiketės

Visoms etiketėms, lipdukams naudojame tik kokybiškas, patvarias medžiagas, patikimai prilimpančias prie paviršiaus, todėl klijavimas bus patogus ir ilgalaikis. Etiketės atsparios saulės spinduliams, drėgmei bei kitam poveikiui iš aplinkos.

Etikečių, lipdukų gamybos procesas remiasi kokybės, tvirtumo principais, kuriuos užtikrinti leidžia sukaupta patirtis šioje rinkoje, naujos technologijos, inovatyvūs sprendimai bei moderni technika.

Etikečių gamyba - kada ji naudinga?

Lipnios etiketės, lipdukai yra puikios priemonės žymėti pakuotes, prekes, patogu ant jų atspausdinti savo kontaktinę informaciją, žymėti daiktus, įrengimus ir kt. Lipnios etiketės ir lipdukai idealiai tinka reklaminei informacijai apie įmonę, produkciją, taip pat informacijai apie konkrečius gaminius, jos yra labai patogus pasirinkimas kainų žymėjimui.

Mūsų gamintos lipnios etiketės, lipdukai praktiškas ir kainos požiūriu labai geras pasirinkimas siuntų dėžėms, ant kurių reikia užklijuoti siuntėjo, gavėjo informaciją, taip pat papildomą informaciją transportavimu besirūpinantiems. Lipnios etiketės ant butelių irgi paklausi prekė gėrimų sektoriuje.

Kur galite užsisakyti mūsų gamintų etikečių ir lipdukų?

Etikečių, lipdukų gamyba „Pakuotės centre“ – Jums siūloma aukšta kokybė, platus galimybių spektras, konkurencinga kaina. Etiketės ir lipdukai pagal užsakymą gaminami atsakingai, operatyviai ir atsižvelgiant į kliento poreikius. Užsisakyti etiketes galite internetu – el. paštu. Pagamintas etiketes galime pristatyti Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Pagal užsakymą etikečių kūrimas, gamyba kiekvienu atveju yra individualus procesas, todėl ir dėl termino sutariama asmeniškai su klientu.

Mūsų darbai!

Susisiekite!