Pristatymas

  • Pristatymas į visus Lietuvos miestus - nuo 3.99 Eur. (išskyrus Neringos savivaldybę.)
  • Dėl pristatymo kainos į kitas šalis reikėtų kreiptis į mūsų vadybininkus.
  • Nemokamai prekes galima atsiimti UAB, Pakuotės centras parduotuvėje: E. Šimkūnaitės g. 10, LT-04130, Vilnius.
  • Mes siekiame, kad Mūsų parduodamos prekės visada būtų Mūsų sandėlyje ir būtų lengvai Jums prieinamos. Prekių, esančių Mūsų sandėlyje, pristatymas paprastai užtrunka 1-2 (vieną-dvi) darbo dienas  nuo Jūsų pateikto užsakymo dienos. Šventiniu laikotarpiu nuo Nuo Gruodžio 1 d iki Gruodžio 31 d., užsakymų pristatymas gali užtrukti 2-7  (nuo dviejų iki septyniu) darbo dienų nuo Jūsų pateikto užsakymo dienos. Mes Jus informuosime el. paštu, jeigu pateikus užsakymą Mums, jį apmokėjus ir gavus Mūsų patvirtinimą, reikiamo užsakyto prekių kiekio Mūsų sandėlyje nebūtų. Susiklosčius tokiai situacijai, su Jumis susisieks Mūsų įgaliotas asmuo, informuodamas, kiek preliminariai turėtų užtrukti užsakytų prekių pristatymas.
  • Dėl individualių prekių užsakymo, pagaminimo bei pristatymo terminų kiekvienu atveju yra tariamasi tiesiogiai su Mūsų Internetinės svetainės atstovu.
  • Kai prekių pristatymo paslaugas Jums teikia tretieji asmenis, Mes negalime būti atsakingi už siuntinio vėlavimą ar praradimą, bet kokį trečiųjų asmenų veikimą ar neveikimą, ar kitokį įvykį nuo to momento, kai siuntinys buvo perduotas pristatymo paslaugas teikiantiems tretiesiems asmenimis.
  • Tuo atveju, jeigu užsakytos prekės pakuotė, kurią Jūs gavote, turi išorinių defektų, Jūs apie tai turite informuoti kurjerį prekių pristatymo metu. Tuo atveju, jeigu yra nustatomas vidinis prekės pažeidimas, kuris nebuvo matomas prekių pristatymo metu ir nėra sąlygotas natūralaus prekės nusidėvėjimo, Jūs turėtumėte susisiekti tiesiogiai su prekes pristačiusia įmone, kuri yra atsakinga už prekės pažeidimą.

Pristatymo įkainiai

Čia pateikiamos siuntimo kainos pagal prekių svorį, su PVM (21%)

Siuntimo svoris Kaina
iki 10 kg 4,24 €
10 - 30 kg 6,04 €
30 - 40 kg 6,66 €
40 - 50 kg 7,87 €
50 - 60 kg 9,08 €
70 - 80 kg 10,29 €
90 - 100 kg 12,10 €
100 - 150 kg 30,25 €
virš 200 kg 42,35 €