Ofsetinė spauda

Ofsetinę spaudą neabejotinai galime priskirti prie populiariausių spaudos būdų. Jis modernus ir užtikrina itin aukštą spaudinių kokybę, tikslias spalvas, tobulą net smulkiausių detalių atvaizdavimą. Tiesa, jei norite, kad ofsetinės spaudos paslaugos atsieitų kuo pigiau, rekomenduojama spausdinti didesniais tiražais. Taip – tai tiesa, ofsetinės spaudos technologija patraukli tuo, kad augant tiražui spaudinio savikaina mažėja.

Reklaminių skrajučių, įvairių bukletų, plakatų, katalogų, reklaminių laiškų, reprezentacinių brošiūrų, kalendorių, lankstinukų, knygų ir pan. gamybai naudojama ofsetinė spauda. Šis spaudos būdas pasižymi aukšta kokybe, tikslumu, spalvų ryškumu ir konkurencinga kaina. Spausdinti galima tiek ant popieriaus, tiek ant kartono.

Ofsetinė spauda – kas tai?

Ofsetinė spauda dar vadinama litografija. Pastarąją techniką poligrafijos pramonėje galime tituluoti viena populiariausių. Ofsetinės spaudos principas nesudėtingas: spaudos forma yra pritvirtinta prie spausdinimo cilindro. Toji spaudos forma praeina per drėkinimo sistemą, tuomet per dažų sistemą, kurioje spausdinamieji elementai pasidengia dažais. Rezultatui itin svarbus tinkamas drėkinimo skysčio ir dažų balansas. Nuo spaudos formos dažai ant paviršiaus pernešami naudojant tarpinį cilindrą. 

Aukščiausios kokybės spaudos darbai

 • Ryškios spalvos
 • Dėmesys smulkioms detatėlms
 • Jokių apribojimų norimos spalvos pasirinkimui
Ką galima spausdinti ofsetiniu būdu?
 • tokius leidinius kaip bukletai, katalogai, bloknotai, brošiūros ir pan.;
 • unikalius gaminius, pavyzdžiui, išskirtinius lankstinukus, loterijos bilietus ir pan.;
 • menines knygas ir pan.;
 • reklamos priemones: plakatus, lankstinukus ir pan.

Ofsetinės spaudos privalumai, palyginti su kitais spaudos būdais

Ofsetinės spaudos ypatumai:

 • tinka dideliems tiražas, pavyzdžiui, daugiau kaip 500;
 • galimos ir CMYK, ir Pantone spalvos;
 • šiek tiek laiko reikia spaudinių džiūvimo procesui;
 • atspaustas atvaizdas neturės dėmelių ar kitų „nešvarumų“, spaudinys bus aiškus, ryškus ir kokybiškas;
 • universalumo suteikia platus paviršių, ant kurių galima ofsetinė spauda, pasirinkimas.

Kada verta rinktis ofsetinę spaudą?

 • Kai reikalingas didelis tiražas, mat spausdinant ofsetiniu būdu didžiausią sąnaudų dalį sudaro būtent spaudos formų ir spaudos mašinos paruošimas gamybai. Taigi, kuo didesnis gaminių tiražas, tuo mažesni gamybos kaštai.
 • Kai reikalinga itin aukšta kokybė, tikslus spalvų ir pustonių atitikimas, detalių atvaizdavimas.
 • Kai reikalinga gausi spalvų paletė. Spausdinant ofsetiniu būdu, galima naudoti ne tik CMYK spalvų paletę, bet ir Pantone spalvas. Be to, galima spausdinti daugiau nei keturiomis spalvomis.
 • Kai reikalinga spauda ant storesnio popieriaus. Skirtingai nei spausdinant skaitmeniniu būdu, ofsetinę spauda puikiai atsispaudžia ir ant storesnio, grubesnio paviršiaus popieriaus.

Ofsetinės spaudos privalumai, palyginti su kitais spaudos būdais

Ofsetinės spaudos ypatumai leidžia išgauti itin aukštą kokybę. Tai puikus sprendimas tiems, kurių tikslas – perteikti labai švarų vaizdą. Ofsetinę spaudą, kaip patrauklų spaudos būda, daro ir nesudėtinga bei sparti spausdinimo plokščių gamyba, o tai užtikrina, kad spaudos procesas neužtruks labai ilgai. Negana to, šios plokštės tvirtos, o jei pagamintos kokybiškai ir spaudai bus naudojamos geros priemonės, tai jos gali pasitarnauti net milijonui ar kiek daugiau spaudinių!

Ofsetinė spauda kaina nustebins. Kalbant apie ofsetinės spaudos privalumus kainos aspekto tiesiog neįmanoma nepaminėti. Komercinei spaudai, kai reikalingi dideli tiražai, ofsetinis spausdinimas bus tobulas pasirinkimas. Tai – geriausias kainos ir kokybės santykis.

Specialiais veržliarakčiais galima reguliuoti ant volelio esantį dažų kiekį. O tai suteikia galimybę keisti spalvos tankį atitinkamose spaudinio vietose.

Mūsų teikiamos ofsetinės spaudos paslaugos pasižymi labai aukšta kokybe, kurią užtikrina darbuotojų žinios ir įgūdžiai, taip pat naudojama pažangi įranga bei kokybiškos ofsetinės spaudos priemonės.

Ofsetinis spausdinimas patrauklus kainos požiūriu. Tokia technika leis turėti itin dailiai ir reprezentatyviai atrodančius gaminius Jūsų reklamai, įmonės įvaizdžiui, verslo dovanoms ir kt.

Nors „Pakuotės centras“ įsikūręs Vilniuje, bet ofsetinės spaudos paslaugos prieinamos visiems juridiniams ir fiziniams subjektams, nepriklausomai nuo to, koks yra jų miestas: Vilnius, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda ar bet kuris kitas. Paslaugas užsakyti galite internetu – tai efektyvus būdas pirkti, taupant brangų Jūsų laiką, mokant konkurencingą kainą.

Mūsų darbai!

Susisiekite!