Apie mus

UAB „Pakuotės centras“ –  vertinantiems aukštą produktų ir aptarnavimo kokybę, gausų asortimentą ir patrauklias kainas.
Čia tinkamą pakuotę ras kiekvienas. 
Siūlome viską, kas susiję su pakuote: itin platų įvairių dėžių pasirinkimą, popierinius ir plastikinius maišelius, pakavimo medžiagas bei įvairias su pakavimu susijusias paslaugas (šilkografija, ofsetinė spauda, folijavimas, individualių, išskirtinio dizaino pakuočių gamyba, dėžių lankstymas).
Patyrusi įmonės komanda padės rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

KOKYBĖ - ESTETIKA - GREITIS - MALONUS BENDRAVIMAS SU KLIENTAIS - AZARTAS

Daugiau nei dešimtmetį pakuočių gamybos sektoriuje besisukanti įmonė UAB „Pakuotės centras“ šiandien gali drąsiai džiaugtis įgyta patirtimi, pasiektais rezultatais, suburta profesionalia darbuotojų komanda bei dideliu lojalių klientų ratu. Kiekvienam iš Jūsų galime pasiūlyti kokybišką, tvarkingą, gražią ir patikimą pakuotę.

Mūsų komanda kasdien dirba tam, kad nuolat galėtumėme Jums pasiūlyti kažką naujo, geresnio, efektyvesnio, ir kad mūsų asortimente būtų kuo platesnis pasirinkimas.

Neabejojame, kad čia lengvai išsirinksite Jums tinkamiausią pakuotę. Siūlome labai didelę įvairovę: dėžes dovanoms, siuntoms, kraustymuisi, sandėliavimui, transportavimui, maistui ir konditerijai, taip pat popierinius bei plastikinius maišelius, lipnias etiketes, įvairias pakavimo medžiagas ir kt. 

Norintiems individualumo bei išskirtinumo siūlome savo paslaugas: preciziškai atliekamą šilkografiją, folijuotą bei ofsetinę spaudą, išskirtinio dizaino pakuočių kūrimą, projektavimą bei gamybą, daiktų fotografiją specialioje studijoje.

Kas mums svarbu?

Kokybė. Siekiame maksimalių tikslų, keliame sau sudėtingus uždavinius, trokštame tobulėjimo. Dirbame, kad kiekvienas – tiek mažas, tiek didelis – klientas džiaugtųsi mūsų gaminiais ir pateisintais lūkesčiais.

Operatyvumas. Gebame suderinti greitį su kokybe taip, kad nė vienas nenukentėtų. Suprantame, jog pakuotė dažnai ženkliai prisideda prie Jūsų verslo procesų, o greitis yra vienas iš esminių gamybos faktorių.Tad dedame daug pastangų, kad Jūsų užsakymus įvykdytume kuo operatyviau.

Estetika. Pakuotė ir estetika yra itin glaudžiai susiję, mat būtent įpakavimas sudaro pirmąjį įspūdį.

Azartas. Gamyboje susiduriame su daugybe iššūkių. JHie - mūsų variklis. Iššūkiai skatina tobulėti, siekti ir viršyti net savo pačių lūkesčius. Tad jei mūsų asortimente neišsirinksite Jums reikalingos pakuotės, susisiekite – pasirūpinsime Jūsų iššūkio įgyvendinimu.

Bendravimas ir bendradarbiavimas su klientais. Vertiname kiekvieną Jūsų idėją, viziją ir poreikius. Tad sklandus bendravimas bei glaudus bendradarbiavimas padeda įgyvendinti net itin sudėtingus uždavinius ir džiaugtis rezultatais.

Susisiekite!