Apie mus

UAB „Pakuotės centras“ –  vertinantiems aukštą produktų ir aptarnavimo kokybę, gausų asortimentą ir patrauklias kainas.
Čia tinkamą pakuotę ras kiekvienas. 
Siūlome viską, kas susiję su pakuote: itin platų įvairių dėžių pasirinkimą, popierinius ir plastikinius maišelius, pakavimo medžiagas bei įvairias su pakavimu susijusias paslaugas (šilkografija, ofsetinė spauda, folijavimas, individualių, išskirtinio dizaino pakuočių gamyba, dėžių lankstymas).
Patyrusi įmonės komanda padės rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

KOKYBĖ - ESTETIKA - GREITIS - BENDRAVIMAS SU KLIENTAIS - AZARTAS

Kone dešimtmetį pakuočių gamybos sektoriuje besisukanti UAB „Pakuotės centras“ sėkmingai augo ir šiandien džiaugiamės profesionalia komanda, pasiektais rezultatais, suburtu dideliu lojalių klientų ratu bei galimybe kiekvieną iš Jūsų aprūpinti kokybiškomis, patikimomis pakuotėmis.

Mūsų komanda kasdien dirba tam, kad Jums pasiūlytume vis kažką naujo, dar geresnio ir kad mūsų asortimente turėtumėte kuo platesnį pasirinkimą.

Neabejojame, kad mūsų pasiūloje išsirinksite Jums tinkamiausią pakuotę. Siūlome labai didelę įvairovę: dėžės dovanoms, siuntoms, kraustymuisi, sandėliavimui, transportavimui, maistui ir konditerijai bei kt., popieriniai ir plastikiniai maišeliai, lipnios etiketės, ekologiški indeliai maistui išsinešti, didelė pakavimo medžiagų gausa ir kiti produktai.

Taip pat galite pasinaudoti ir mūsų paslaugomis. Didelio populiarumo sulaukia preciziškai atliekama šilkografija, folijavimas, ofsetinė spauda, išskirtinio dizaino pakuočių gamyba, fotografavimas. Taip pat galime pasiūlyti ir dėžių lankstumo paslaugą.

Ką mes vertiname?

  • Kokybė. Siekiame maksimalių tikslų, keliame sau sudėtingus uždavinius, trokštame tobulėjimo. Dirbame, kad kiekvienas – tiek mažas, tiek didelis – klientas džiaugtųsi mūsų gaminiais ir pateisintais lūkesčiais.
  • Operatyvumas. Gebame suderinti greitį su kokybe taip, kad nė vienas nenukentėtų. Suprantame, jog dažnai gaminių reikia „vakar“, kad mūsų produkcija neretai prisideda ir prie Jūsų verslo procesų, kad kiekvienas siekiame optimaliai išnaudoti savo laiką. Tad dedame daug pastangų, kad Jūsų užsakymus įvykdytume kuo operatyviau.
  • Estetika. Pakuotės ir estetika yra itin glaudžiai susiję, mat būtent pakuotė neretai sudaro pirmąjį įspūdį.
  • Azartas. Iššūkiai mūsų neglumina, nepriverčia nuleisti rankų, o skatina tobulėti, siekti ir viršyti savo pačių lūkesčius. Tad jei mūsų asortimente neišsirinksite Jums reikalingos pakuotės, susisiekite – pasirūpinsime Jūsų iššūkio įgyvendinimu.
  • Bendravimas ir bendradarbiavimas su klientais. Vertiname kiekvieną iš Jūsų, idėjas, viziją ir poreikius. Tad sklandus bendravimas bei glaudus bendradarbiavimas padeda įgyvendinti net itin aukštus uždavinius.
Susisiekite!