Plastikinės pakuotės – maišeliai, indeliai – yra labai paklausios dėl patrauklios kainos, naudojimo patogumo bei savo universalumo. Mūsų asortimente klientų laukia platus kokybiškų ir patvarių pakuočių iš plastiko pasirinkimas. Plastikinės pakuotės gamyba remiasi naujausiomis technologijomis, pažangiais sprendimais ir tik kokybiškų bei sveikatai nežalingų medžiagų naudojimu.

Šioje plastikinių pakuočių kategorijoje galėsite rinktis skirtingų tipų pakuotes iš plastiko:

  • Plastikiniai maišeliai su rankenėlėmis arba kirsta rankenėle. Labai populiarios pakuotės, galėsite rinktis skirtingus dydžius. Tinka pirkiniams, drabužiams, maisto produktams ir kitiems daiktams sudėti.
  • Užspaudžiami plastikiniai maišeliai puikiai tiks biriems produktams, daiktams, taip pat įvairioms smulkmenoms. Jų išskirtinumas – užspaudžiama juostelė, neleisianti išbyrėti laikomiems daiktams.
  • Dar viena prekių grupė plastikinių pakuočių kategorijoje – skaidrus plastikas. Pastarasis yra tvirtas ir puikiai tiks pakuoti dovanoms, jei nenorite kažko išskirtinio, o prioritetą teikiate kukliems sprendimams.
  • Indeliai su dangteliu – šios plastikinės pakuotės maistui, biriems daiktams bus tobulas sprendimas. Sandarūs ir puikiai atrodantys indeliai gaminami iš dujoms nelaidaus ir sąlyčiui su maistu tinkamo PET plastiko.

Jei ant plastikinės pakuotės panaudosite individualią spaudą, tai turėsite Jūsų veiklą ar paslaugas, gaminius reprezentuojančias pakuotes. Jas naudokite verslo dovanoms, produkcijai pakuoti ir leiskite partneriams, klientams nuolat apie Jus prisiminti.

Platus plastikinių pakuočių pasirinkimas patrauklia kaina „Pakuotės centre“ Vilniuje. Nepaisant to, kad esame įsikūrę sostinėje, mūsų produkcija pasieks klientus bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje – nesvarbu, ar tai būtų Vilnius, ar Kaunas, Klaipėda, Marijampolė, Utena, Panevėžys, Šiauliai ar bet kuris kitas miestas, nes pirkti internetu galite pigiau ir patogiau.