Plastikinės pakuotės – skaidrus plastikas, indeliai – yra labai paklausios dėl patrauklios kainos, naudojimo patogumo bei savo universalumo. Mūsų asortimente klientų laukia platus kokybiškų ir patvarių pakuočių iš plastiko pasirinkimas. Plastikinės pakuotės gamyba remiasi naujausiomis technologijomis, pažangiais sprendimais ir tik kokybiškų bei sveikatai nežalingų medžiagų naudojimu, todėl plastikinės pakuotės tinka ir sąlyčiui su maistu.

Šioje plastikinių pakuočių kategorijoje galėsite rinktis skirtingų tipų pakuotes iš plastiko:

Skaidrus plastikas – vienas populiariausių šioje kategorijoje. Šis plastikas yra tvirtas ir puikiai tiks pakuoti dovanoms, jei nenorite kažko išskirtinio, o prioritetą teikiate kukliems sprendimams. Skaidrus plastikas parduodamas rulonais, kuriuose yra 50 vienetų 50 x 70 cm dydžio polipropileno lapų.

Indeliai su dangteliu – šios plastikinės pakuotės maistui, biriems daiktams, konditerijos gaminiams, prieskoniams, medui, skysčiams ir pan. bus tobulas sprendimas. Sandarūs ir puikiai atrodantys indeliai gaminami iš dujoms nelaidaus ir sąlyčiui su maistu tinkamo PET plastiko. Mūsų asortimente rinkitės norimos talpos indelius – 150, 300, 500, 750 ml.

Dar viena prekių grupė šioje kategorijoje – hermetiniai įdėklai į užsukamus dangtelius, užtikrinantys nepriekaištingą sandarumą.

Jei ant plastikinės pakuotės panaudosite individualią spaudą, tai turėsite Jūsų veiklą ar paslaugas, gaminius reprezentuojančias pakuotes. Jas naudokite verslo dovanoms, produkcijai pakuoti ir leiskite partneriams, klientams nuolat apie Jus prisiminti.

Į kokius miestus pristatome plastikines pakuotes?

Platus plastikinių pakuočių pasirinkimas patrauklia kaina „Pakuotės centre“ Vilniuje. Nepaisant to, kad esame įsikūrę sostinėje, mūsų produkcija pasieks klientus bet kuriame Lietuvos mieste ar miestelyje – nesvarbu, ar tai būtų Vilnius, ar Kaunas, Klaipėda, Marijampolė, Utena, Panevėžys, Šiauliai ar bet kuris kitas miestas, nes pirkti internetu galite pigiau ir patogiau.