4 originalūs būdai, kaip supakuoti sausainius dovanoms

2021 03 17


4 originalūs būdai, kaip supakuoti sausainius dovanoms

Dovanosite gardžią dovaną, bet norite pakankamai dėmesio skirti ir jos pakuotei? Pateikiame 5 būdus, kaip galite supakuoti dovanai skirtus sausainius.

Kartoninės dėžutės

Sausainiams pakuoti kartoninės dėžutės (macarons sausainiams pritaikytos, keturkampės, šešiakampės ar išskirtinio dizaino, su permatomu dangteliu ir pan.) idealiai tiks – joje stilingai atrodys rankų darbo sausainiai, meduoliai, daugelio mėgiami spalvingieji macarons ir kt. Jei norite, kad dovana atrodytų dar estetiškiau ir dailiau, sausainius kartoninėje dėžutėje sudėkite ant dekoratyvinių drožlių ar šilkinio popieriaus. Jei tai įteiksite kaip dovaną nuo įmonės, pasinaudokite spaudos galimybe – ant kartoninės dėžutės uždėkite įmonės logotipą, atspausdinkite šūkį ar kitą įmonę ir jos veiklą reprezentuojantį grafinį elementą.

Skaidrūs maišeliai

Kaip supakuoti sausainius kukliai, bet išradingai? Skaidrūs maišeliai bus taiklus pasirinkimas, ypač jei pakuojate išskirtinio dizaino sausainius – tuomet jie bus matomi, vos gavėjas paims dovaną į rankas. Panaudokite spalvingas, ryškias, išskirtines medžiagas maišeliui užrišti – ryškios medžiagos išsiskirs skaidraus maišelio fone ir bus akį traukiantis akcentas.

Indeliai užsukamu dangteliu

Sakysite indeliai labiau tinka uogienėms, medui ir panašioms valgomoms dovanoms? Visai ne – indeliai užsukamu dangteliu bus stilinga pakuotė ir sausainiams, juo labiau jei jie spalvoti, originaliai dekoruoti. Tiesa, sausainius reikėtų rinktis nelabai didelius, kad gražiai sugultų į indelį. Taip supakuoti kepiniai atrodys originaliai ir estetiškai. Dėl dailaus vizualinio vaizdo indelį ties užsukimu perjuoskite medžiagine juostele ar lininiu siūlu (priklausomai nuo to, kokią stilistiką norite sukurti), galite prikabinti kortelę su palinkėjimu ar logotipu, jei dovaną įteikiate nuo įmonės.

Popieriniai maišeliai

Maistui pakuoti skirti popieriniai maišeliai bus net labai išradingas pasirinkimas, jei jų dizainą paįvairinsite savo įmonės logotipu. O gal atspauskite trumpą palinkėjimą dovanos gavėjui? Popieriniai maišeliai gali turėti permatomą langelį – jis labai tiks, jei sausainiai yra spalvingi, ryškūs ar įmantraus dizaino. Popieriniai maišeliai bus kukus, bet dailus ir estetiškas sprendimas.

Jei norite įsigyti pakuočių originaliam sausainių pakavimui, apsilankykite „Pakuotės centre“ arba pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje.