Kaip supakuoti Kalėdines dovanas?

2023 02 28


Kaip supakuoti Kalėdines dovanas?

Artėjančios žiemos šventės kelia šiokį tokį chaosą ne tik prekybos centruose, bet ir kiekvieno iš mūsų mintyse, mat pradedame galvoti apie dovanas ir jų pakavimą. Įvardykite, su kuo jums asocijuojasi Kalėdos? Dažnas pasakys, jog su jaukumu, šiluma, švelnumu, šeimos ratu, spindesiu, tiesa? Tad štai – tai ir yra kertiniai aspektai, kurie gali atsispindėti kalėdinės dovanos pakuotėje.

 
Kokio stiliaus pakavimas domina?

Kaip supakuoti kalėdines dovanas, priklauso nuo to, kam jos bus skirtos pavyzdžiui, verslo partneriams, aukštesnes pareigas užimantiems asmenims puikiai tiks solidus minimalistinis pakavimas, vaikams neabejotinai rinkitės šį tą žaismingo, artimiems bičiuliams, šeimos nariams dailiai atrodys estetiškai, romantiškai supakuotos dovanėlės.
Norint tvarkingo ir subtilaus įvaizdžio nereikėtų rinktis daugiau kaip trijų spalvų. Be populiarios kalėdinės raudonos, žalios ir baltos spalvos trijulės, tiks ir kitos spalvos, pavyzdžiui, aukso, sidabro, pilka, rausva.
Jau kuris laikas itin gajos ekologijos, natūralumo idėjos. Jei norite jas perteikti dovanos pakuotėje, prioritetą teikite rudam popieriui, kartoninėms dėžutėms, dovanų maišeliams. Pakuotę perriškite džiuto siūlu, galite papuošti subtiliu rankų darbo ar gamtos akcentu, pavyzdžiui, karpiniu, kankorėžiu, kėnio šakele ar pan.


 
Dovanų dėžutė – originalus ir dailus pasirinkimas

Dažnas dar dovanas pakuoja į dovanų pakavimo popierių. Tačiau jei norite, kad jūsų dovana išsiskirtų ir alsuotų rafinuotumu, prabanga, rinkitės dėžutę. Pastarosios gali būti įvairių dydžių ir formų, tad pasirinksite tai, kas tiks pagal Jūsų dovanos formą bei gabaritus. Tokioms dovanoms kaip aksesuarai, prabangūs rašikliai, saldėsiai ir panašiai tiks dėžutės su permatomu langeliu. Tiesa, dovana bus mažesnė nei dėžutė, todėl liks tuščios vietos – nepalikite jos neužpildę. Užpildui rinkitės popieriaus arba medžio drožles – estetiškas ekologiškas ir labai stilingas sprendimas.


 
Personalizuota dovanos pakuotė – išskirtinumui

Norite, kad dovana dar neišpakuota atskleistų, kas ją įteikė? Logotipas, paveikslėlis, palinkėjimas ar kito tipo užrašas ant dovanų dėžutės tikrai prisidės prie jūsų dovanos išskirtinumo nuo pat pirmo žvilgsnio. Tad svarstantiems, kaip supakuoti kalėdines dovanas originaliai, dėžutės su spauda bus puikus pasirinkimas.