Kaip supakuoti gėles?

2023 02 28


Kaip supakuoti gėles?

Jei reikėtų rinkti populiariausias dovanas, tai gėlės neabejotinai atsidurtų sąrašo viršuje. Juk jas dovanojame ypač dažnai – su proga ir be progos, negana to, kelis žiedus ar visą puokštę paprastai pridedame ir prie dovanos kaip gražų priedą. Todėl klausimas, kaip supakuoti gėlės, labai aktualus.

 
Popierius – puikus pasirinkimas

Anksčiau buvo labai populiaru gėles pakuoti į skaidrią plėvelę, kurią daugelis vadina tiesiog celofanu. Tačiau ši mada sparčiai traukiasi iš gėlių pakavimo tendencijų, užleisdama vietą kur kas estetiškesniems bei dailesniems sprendimas. Vienas iš jų – popierius. Tam puikiai tinka kraftpopierius arba spalvotas šilkinis, prabanga alsuojantis metalizuotas.
Rudas kraftpopierius tiks bet kokioms gėlėms, jis yra universalus ir atrodys ypač puikiai, jei norite gėlių puokštei suteikti vintažinį įspūdį ar jei dovanos gavėjas itin vertina natūralumą, ekologiją. Spalvotas šilkinis ar kitoks popierius leis sukurti prabangų, žaismingą ar kokį tik norite dovanojamų gėlių įvaizdį. Plati tokio popieriaus spalvų gama suteiks šansą kurti harmoniją arba subtilius kontrastus. Dažnai popieriaus spalva pasirenkama pagal gėlių žiedų spalvą.


 
Kaip įvynioti gėles į popierių?

Prieš vyniojant gėles į popierių jas suriškite (tam tiks plona guma) – nesvarbu, ar tai bus puokštė, ar pavieniai gėlių žiedai. Surišti reikia tam, kad nuėmus popierių gėlės neišbyrėtų. Sulyginkite kotelius.
Kaip supakuoti gėles į popierių, kad jos atrodytų dailiai ir skoningai? Labai svarbus popieriaus pasirinkimas – tiek jo kokybės, tiek spalvos. Pakuokite taip, kad gėlės ne „paskęstų“ popieriuje, t. y. nepakuokite jų giliai – pažvelgus į supakuotas gėles turi matytis jų žiedai. Galite pakuoti į vienspalvį arba derinti dviejų spalvų popierių. Daugiau spalvų rinktis nereikėtų, kadangi jų pridės ir pačios gėlės, tad didelis spalvų „miksas“ atrodys nepatraukliai ar net neskoningai.
Popieriaus lapų dydį rinkitės pagal tai, kokio dydžio ir kokios apimties yra gėlių puokštė. Pakavimo būdų labai daug, jų galite rasti daug internete ir pasirinkti tai, kas gražiausia Jums. Popieriaus kraštus galite pritvirtinti popieriui skirtu segikliu arba lipnia juostele.