Norintys dovaną supakuoti itin solidžiai ir išskirtinai, turėtų rinktis juodas dovanų dėžutes. Juoda spalva – klasika, tinkanti kone visoms progoms ir atrodanti labai rafinuotai bei prabangiai.


Juodos dovanų dėžutės mūsų asortimente

Atsakingai žvelgiame į medžiagas, naudojamas dovanų dėžučių gamybai, mat būtent jos didele dalimi suponuoja dėžutės kokybę, atsparumą, estetinį vaizdą. Dovanų dėžučių gamybai naudojame 270 gsm storio juodą kartoną. Didelės juodos dovanų dėžutės gaminamos iš storesnio – 350 gsm – juodo kartono, siekiant užtikrinti maksimalų stiprumą ir atsparumą. Nedidelei dovanai galite pasirinkti magnetinę juodą dovanų dėžutę.

Jei įdėjus pačią dovaną pakuotėje lieka tuščios erdvės, užpildykite ją dailia pakavimo medžiaga, pavyzdžiui, medžio ar spalvoto popieriaus drožlėmis. Taip dovanos pakuotei suteiksite arba dar daugiau elegancijos, arba spalvų.

Juodos dovanų dėžutės tinka visoms progoms, tai bus puikus pasirinkimas verslo dovanoms. Į jas pakuokite papuošalus, aksesuarus, verslo atributiką, suvenyrus ir kt.


Juodos dovanų dėžutės su spauda

Norite, kad Jūsų dovanos pakuotė būtų vienetinė? O galbūt siekiate, kad dovanos gavėjas Jus identifikuotų vos tik išvydęs dovaną? Juodos dovanų dėžutės su spauda – puikus sprendimas tiek asmeninėms, tiek verslo dovanoms. Verslo sektoriuje dėžutė su spauda bus labai gera reklamos priemonė, siekiant didinti žinomumą, pristatyti savo produkciją, kurti patrauklų įmonės įvaizdį.


Į kokius miestus pristatome juodas dovanų dėžutes?

Ieškote kokybiškos, patvarios juodos dovanų dėžutės? Užsukite į „Pakuotės centrą“ Vilniuje, kur galėsite atsiimti arba pateikti užsakymą, realiai apžiūrėti gaminius, arba pirkite internetu mūsų el. parduotuvėje. Siūlome labai platų juodų dovanų dėžučių spektrą, konkurencingą kainą. Užsakymą pristatome į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Marijampolę ir kt. Internetu užsakytos prekės Jus pasieks operatyviai ir sklandžiai.