Siekiant, kad maisto pakavimas būtų sklandus, o rezultatas džiuginantis, tikslinga naudoti pakuotes maistui. Mūsų asortimente – labai platus pakuočių maistui ir konditerijai pasirinkimas, todėl kiekvienas Jūsų atras tinkamiausią, dailiausią ir atitinkančią individualius keliamus kriterijus.

Norite stilingai supakuoti tortą dovanai? Domina daili ir elegantiška keksiukų pakuotė? O gal ieškote patikimos pakuotės šviežioms, gardžiai kvepiančioms bandelėms? Šioje prekių kategorijoje:
Klasikinės ir originalios dėžės tortams – kai norisi įprastų arba išskirtinių sprendimų.
Lengvai surenkamos ir iš tvirto kartono pagamintos dėžės pyragams – tokios pakuotės maistui gali būti įvairių dydžių, spalvų, su spauda – pasirinkimo galimybės plačios.
Specialios pakuotės vienam gardžiausių desertų – macarons.
Maisto pakuotės keksiukams – jose patogiai įkurdinsite norimą keksiukų skaičių. Šios pakuotės maistui užtikrins, kad keksiukai nesilies tarpusavyje ir nebus apgadinti.
Dėžės saldainiams – puikus pasirinkimas, kai ieškote patikimos ir dailios pakuotės šiems saldėsiams.
Dar viena pakuočių maistui kategorija – maišeliai: Kraft, Doy-pack pastatomi ir kt. Tai tinkamos maisto produktų pakuotės saldainiams, konditerijos gaminiams, arbatai, kavos pupelėms, prieskoniams ir kitiems smulkiems produktams.
Biriems maisto produktams, medui, prieskoniams, konditerijos gaminiams, skysčiams idealiai tiks užsukamus dangtelius turintys indeliai. Šios plastikinės pakuotės bus patikimas ir saugus pasirinkimas maistui ir konditerijos gaminiams laikyti, transportuoti.
Taip pat šioje prekių kategorijoje galėsite rinktis auksinius ar baltos spalvos padėkliukus, ant kurių kepiniai atrodys estetiškai ir dailiai, bei kitas prekes: maisto gaminiams pakuoti skirtą pakavimo popierių, kepimo popierių, maistinę plėvelę, yra ir vienkartinės pakuotės maistui – popieriniai puodeliai su dangteliais arba be jų.

Maisto pakavimas yra toks procesas, kai būtina paisyti ne tik patogumo, estetinio vaizdo ar pakuotės kainos, labai svarbu ir tai, kad maisto pakuotės būtų tinkamos sąlyčiui su maistu. „Pakuotės centre“ šį kriterijų atitinka visos pakuotės maistui: popierinės, plastikinės, vienkartinės. Maisto pakuočių gamybai naudojamos tik saugios, patikimos ir aukštos kokybės medžiagos.
Jei ant pakuotės maistui ir konditerijai panaudosite savo logotipą, įmonę identifikuojantį šūkį ar paveikslėlį, tai tokios pakuotės maistui prisidės prie įmonės įvaizdžio kūrimo, leis klientams identifikuoti Jūsų gaminius tarp daugybės kitų, informuos, padės išsiskirti.

„Pakuotės centras“, turintis platų pakuočių maistui pasirinkimą, įsikūręs Vilniuje. Bet jei Jūsų miestas yra ne Vilnius, o Kaunas, Utena, Marijampolė, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys ar bet kuris kitas Lietuvoje, pakuotės konkurencinga kaina Jus pasieks operatyviai ir sklandžiai. Galite pirkti internetu, mokėti pigiau ir taupyti savo laiką.