Vyno etiketės

Vyno etiketės

Jei reikalingos kokybiškos ir tvirtos vyno etiketės Jūsų gaminiams, tai mes pagaminsime tinkamiausias etiketes reklaminei ir kitai informacijai apie Jūsų produktą pateikti.


Iš ko gaminamos vyno etiketės?


Vyno etikečių gamybai naudojamos įvairios medžiagos, pavyzdžiui, popierius, polipropilenas, polietilenas, PVC ar kt. Kuri medžiaga bus tinkamiausia, priklauso nuo butelio, ant kurio etiketės  bus klijuojamos, taip pat nuo norimo lipduko dizaino, paskirties, eksploatavimo sąlygų. Pavyzdžiui, popierius yra ekonomiškas, daug galimybių suteikiantis pasirinkimas, bet popierinės etiketės neatsparios drėgmei, saulės spinduliams, riebalams ir daugeliui kitų medžiagų ar aplinkos poveikiui. Polipropilenas yra tvirtas, lankstus, atsparus cheminėms medžiagoms, aplinkos poveikiui, riebalams, braižymui, iš šios medžiagos pagamintos vyno etiketės bus lengvai pritaikomos prie įvairių formų butelių ir neprarandančios reprezentatyvumo.

PVC lipdukams taip pat būdingas patvarumas, atsparumas poveikiui iš aplinkos, lankstumas, tokias vyno etiketes lengva klijuoti prie lygaus ar išgaubto paviršiaus.


Vyno etiketės mūsų asortimente


Jums siūlome labai didelį pasirinkimą vyno etikečių, kurias lengvai užklijuosite ant skirtingų paviršių: kartoninių pakuočių, stiklo, plastiko ir kt. Maksimaliam tvirtumui ir įvairioms eksploatavimo sąlygoms siūlome rinktis aukštos kokybės, ilgaamžes, lanksčias vyno etiketes iš polipropileno. Taip pat geras pasirinkimas bus ir PVC lipdukai. Jei vyno buteliai nebus eksploatuojami drėgnose patalpose, ten, kur gali turėti sąlytį su riebalais, kur jų nepasieks saulės spinduliai, tiks ir populiarios popierinės etiketės vyno buteliams.

Galime spausdinti ne tik skirtingų medžiagų vyno etiketes, bet ir įvairių matmenų, spalvų, formų, dizaino sprendimų.

Vyno etiketės šablonas gali būti pateiktas kliento arba padarytas mūsų. Etikečių klijavimas nesudėtingas.


Kur įsigyti mūsų vyno etikečių?


Kokybiškų ir patvarių vyno etikečių gamyba „Pakuotės centre“. Jūsų užsakymų laukiame el. paštu, taip pat, jei yra „gyvo „ pokalbio poreikis, kviečiame užsukti į mūsų parduotuvę Vilniuje. Internetu pateiktus užsakymus galite atsiimti fizinėje pardavimo vietoje, taip pat galime pasirūpinti prekių pristatymų į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius ar bet kurį kitą miestą Lietuvoje.

Vyno etikečių gamyba pagal užsakymą apima kūrimą, spausdinimą, ji skiriasi kiekvienu atveju, todėl terminas ir kaina skaičiuojama individualiai.