Šampano etiketės

Šampano etiketės

Šampano etiketės iš skirtingų medžiagų, įvairių dizainų ir matmenų – pagaminsime pagal Jūsų poreikius, tinkamiausias Jūsų produkcijai, norimai pateikti reklaminei ir kitai informacijai.


Iš ko gaminamos šampano etiketės?


Šampano etiketės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų: popieriaus, PVC, polietileno (PE), polipropileno (PP) ar kt. Pasirinkimui įtakos turės tara, ant kurios klijuojami lipdukai, informacija, kurią norite etiketėse pateikti, eksploatavimo sąlygos ir kt. Popierius nėra atsparus išorės poveikiui, todėl popierinės etiketės šampanui tiks ne visada. O PVC, polietilenas ir polipropilenas – patrauklesni variantai tada, jei eksploatavimo sąlygos įvairios, pavyzdžiui, etiketės bus veikiamos drėgmės, saulės spindulių ir kt. Polipropilenas labai tvirtas, lankstus, tokie lipdukai šampano buteliams bus atsparūs įbrėžimams.


Šampano etiketės mūsų asortimente


Gaminame popierines, PP, PE, PVC, baltas ar skaidrias šampano etiketes. Popierinės – labai dažnas ir ekonomiškas variantas, PVC lipdukai, PE ar PP etiketės bus labai puikus pasirinkimas ten, kur etiketės turės sąlytį su drėgme ar net vandeniu, cheminėmis medžiagomis, riebalais. Iš šių medžiagų pagamintos etiketės yra lanksčios, puikiai limpančios prie stiklo, kartono, plastiko ar kitų paviršių, jos atsparios išorės poveikiui ir ilgaamžės.

Šampano etikečių gamyba, kūrimas, spausdinimas remiasi ne tik skirtingų medžiagų naudojimu, bet ir kitais svarbiais aspektais. Jums siūlome platų matmenų diapazoną, daug dizaino, spalvinių sprendimų, etiketes gaminame norimos formos, todėl net išrankiausio kliento vizija bus įgyvendinta nepriekaištingai. Etikečių klijavimas nesunkus, kokybiški klijai garantuoja puikų sukibimą.


Kur įsigyti mūsų šampano etikečių?


Jei reikalingos kokybiškos ir tvirtos šampano etiketės, laukiame Jūsų užsakymų internetu arba, jei yra poreikis, „Pakuotės centro“ parduotuvėje Vilniuje „gyvam“ pokalbiui. Prekes siunčiame į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę, Alytų ir kitus.

Šampano etikečių gamyba pagal užsakymą – individualus procesas, priklausantis nuo kliento poreikių ir kūrimo, spausdinimo galimybių.