Reklaminiai lipdukai

Reklaminiai lipdukai

Reklaminiai lipdukai – itin paklausi reklamos priemonė, kuriai būdingas patraukus kainos ir kokybės santykis. Reklaminiai lipdukai padės reprezentuoti įmonę, kurti įvaizdį, nes taps jo dalimi, didinti žinomumą, pristatyti produktą, populiarinti prekės ženklą, pritraukti daugiau vartotojų, pasiekti didelę tikslinę auditoriją ir t.t. Privalumų spektras platus, o sąnaudos tokiai reklamos priemonei palyginti nedidelės. Jei norite įsigyti kokybiškų reklaminių lipdukų, siūlome gamybą pagal užsakymą – lipdukai, lipnios etiketės visiškai atitiks Jūsų viziją, poreikius, pateiksime optimalų sprendimą, atsižvelgdami į Jūsų biudžetą ir reikalavimus. Galima vientiso didelio lipduko gamyba, taip pat mažesnių reklaminių lipdukų gamyba su Jūsų reklama, logotipu, norimu tekstu, pavyzdžiui, šūkiu, darbo laiku ir kita informacija, kuri turi pasiekti vartotojus. Jei reikia, lipduką galime apipjauti norimos formos.

Tai nedidelė investicija į didele sklaida pasižyminčią reklamos priemonę, padedančią pasiekti didelę auditorijos dalį.


Kur naudojami reklaminiai lipdukai?


Reklaminių lipdukų panaudojimo spektras labai platus: jie tinka eksploatuoti vidaus ir lauko sąlygomis, nes yra atsparūs saulės spinduliams, drėgmei, krituliams ir kitam išorės poveikiui. Ilgainiui veikiami šių veiksnių ilgai išlaiko reprezentatyvią išvaizdą.

Dažnai reklaminiai lipdukai pasirenkami langams, vitrinoms, norint pasiekti esamus ir potencialius klientus. Tokie lipdukai dažnai naudojami kaip reklamos ant transporto priemonių elementas, kuriuo pasiekiama didelė potencialių klientų auditorija. Reklaminiai lipdukai populiarūs ir ženklinimui, interjerui, išorės reklamai ir kt.

Svarbu paminėti, jog reklaminiai lipnios etiketės, lipdukai padengiami aukštos kokybės klijais, kurie užtikrina patikimą ir tvirtą sukibimą su paviršiumi: metaliniu, plastikiniu, stikliniu, mediniu ar kitu. Bet drauge jie lengvai pašalinami ir nepalieka žymių ar juo labiau nesugadina paviršiaus, ant kurio buvo prilipdyti.


Iš kokių medžiagų gaminami reklaminiai lipdukai?


Jei nežinote, kokie lipdukai Jums tinkamiausi, įvertinkite eksploatavimo sąlygas. PVC reklaminiai lipdukai yra vieni populiariausių, juo labiau jei prioritetas – aukštas atsparumas aplinkos poveikiui, pavyzdžiui, drėgmei, vandeniui, saulės spinduliams ir kt. PVC lipdukus sėkmingai naudosite ir viduje, ir išorėje. Juos galime pagaminti kokios norite formos, dydžio, įvairių dizaino sprendimų. PVC lipdukai bus puikus pasirinkimas reklamai ant langų, automobilių, ženklinimui ir kt. Jie padengti kokybiškais klijais, tad klijavimas paprastas, o prireikus lipduką pašalinti taip pat neturėsite daug problemų – klijų žymių neliks, o jei šiek tiek liks, tai jas nesunkiai pašalinsite paprastomis priemonėmis, nepažeisdami paviršiaus.

Reklaminiai lipdukai iš popieriaus daugiau tinkami vidaus patalpoms ir ten, kur neturės sąlyčio su vandeniu, drėgme, jų neveiks ultravioletiniai saulės spinduliai (nuo jų lipdukas sparčiai bluks) ir pan. Jei šių sąlygų laikomasi, popieriniai lipdukai bus labai geras sprendimas, mat pasižymi plačiomis dizaino galimybėmis, estetika ir ekonomiškumu.

Lipnios etiketės gali būti skaidrūs, balti, bet kokių kitų spalvų, matiniai arba blizgūs.


Kur įsigyti mūsų reklaminių lipdukų?


Jei reikalingi aukštos kokybės reklaminiai lipdukai, lipnios etiketės pagal Jūsų poreikius, pateikite užsakymą el. paštu arba, jei yra poreikis, užsukite į Vilniuje įsikūrusią „Pakuotės centro“ parduotuvę. Lipdukų spausdinimui reikalingas spaudos maketas. Jį pateikite mums, o jei spaudos maketo neturite, mes tuo pasirūpinsime ir sukursime pagal Jūsų viziją. Reklaminių lipdukų gamyba apima ne tik spausdinimą, bet ir kūrimą, todėl galime įgyvendinti bet kokią Jūsų idėją.

Gyvenantys ne Vilniuje taip pat gali pasinaudoti mūsų paslaugomis – pateikite užsakymą internetu, o mes pasirūpinsime sklandžiu jo pristatymu. Gamyba pagal užsakymą yra individuali, todėl su kiekvienu klientu sutariamas konkretus paslaugų teikimo laikas. Paruoštą Jūsų užsakymą pristatysime visoje Lietuvoje: į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Alytų, Ukmergę, Marijampolę ir kitur.