Vokai

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra.
  • nuo 15,77 €vnt.

  • nuo 13,03 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Norite siųsti laišką Lietuvoje ar į kitas šalis? O gal ieškote, į ką įdėti sveikinimo atviruką? Prireikė klientams išsiųsti popierines sąskaitas? Vokai – geriausias pasirinkimas, patikrintas per daugelį metų. Popieriniai vokai su nuplėšiama lipnia juostele – paprastai ir greitai užklijuosite voką, o lipni dalis sukibs itin patikimai ir saugos voko turinį. Bandant atklijuoti voką paprastai jis yra pažeidžiamas – tai drauge ir tam tikras saugumo garantas, nes bus akivaizdžiai matyti, jei vokas bus bandytas atplėšti.

  • Popieriniai vokai – puikus pasirinkimas daugeliu atvejų.
  • Vokai laiškams – tai bene dažniausias jų panaudojimas, propaguojamas jau metų metus. Norint išsiųsti laišką toks vokas bus nepamainomas. Be laiškų, popieriniai vokai pravers, kai bus reikalingi vokai kvietimams, vokai atvirukams, vokai pinigams dovanoti, vokai dokumentams, vokai sutartims, vokai korespondencijai siųsti ir kitais atvejais.

Vokai iš popieriaus laiškus, atvirukus, dokumentus ir kt. apsaugos nuo nešvarumų, dulkių ir smalsių akių. Popieriniai vokai labai lengvi. Skiriasi vokai kaina, bet ji – priimtina daugeliui.

Mūsų asortimente esančių vokų išmatavimai labai skirtingi, todėl neabejotinai išsirinksite Jums tinkamiausią: B4, C4, C5, C6 ir kiti vokų formatai. Galėsite rinktis ir iš dviejų vokų spalvų: baltus arba rudus. Visi asortimente esantys vokai skirstomi į dvi grupes ir pagal jų dizainą: vokai gali būti su permatomu langeliu arba be jo. Toks permatomas langelis bus labai praktiška išeitis, jei siunčiate dokumentą, ant kurio jau yra gavėjo adresas. Tokiu atveju adresatas bus matomas per voko langelį, o ant paties voko jau nieko rašyti nebereikės.

Mūsų asortimente – vokai 250, 500, 1 000 vnt. pakuotėse. Popieriniai vokai, kuriuos siūlome savo klientams, gaminami iš aukščiausios kokybės popieriaus, todėl jie bus patikima apsauga siunčiamiems dokumentams, laiškams, kvietimams ar kitiems į juos įdėtiems daiktams. Šie vokai pasižymi lengvumu, tvirtumu, jais itin lengva naudotis.

Popieriniai vokai – jie reikalingi kiekviename biure. Vokai  gaminami su individualia spauda ar be jos, todėl net išrankiausias klientas patenkins savo poreikius, išsirinkdamas jam tinkamiausią popierinį voką.