Klijuojami vokai dokumentams

  • nuo 33,83 €vnt.

  • nuo 27,96 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Jei siunčiant siuntą yra poreikis drauge pridėti sąskaitą faktūrą, važtaraštį, sutartį ar kitą dokumentą, bet nerimaujate, kad dokumentas transportuojant gali būti apgadintas, neverta nerimauti – tokiam atvejui puikiai tiks klijuojami vokai dokumentams. Šie skaidrūs vokai gaminami iš tvirto 40 mk HDPE plastiko, todėl juose siunčiami dokumentai yra saugūs bet kokiu oru. Net jei siunta paklius po lietumi, dokumentai visiškai nenukentės, nes jie bus patikimai apsaugoti.

Voko nugarinė pusė 100 % padengta klijais, kurie lengvai ir greitai aktyvuojami nuo jų nuplėšus juostelę.
Šie vokai naudojami įvairioms siuntoms ar kroviniams žymėti, sąskaitų ar kitų svarbių dokumentų siuntimui, jų pritvirtinimui. Prilipdę tokį voką prie dėžės ar kitokios pakuotės būsite tikri, kad jis sėkmingai pasieks gavėją. Vokai puikiai lips prie bet kokio paviršiaus: kartono, medinių padėklų ar kt. Klijuojami vokai dokumentams atsparumo požiūriu yra kur kas pranašesni nei popieriniai vokai. Bet jei nenorite, kad per skaidrų voką matytųsi Jūsų dokumento turinys, gali pasitarnauti ir popieriniai vokai – dėkite dokumentą į jį, o popierinį voką – į skaidrų prilipinamą.

Tokie pašto vokai laikosi labai stipriai ir transportavimo, krovimo metu nebus apgadinti, pažeisti. Klijuojami vokai dokumentams – patikima apsauga nuo nešvarumų bei drėgmės.

Mūsų asortimente šie pašto vokai – po 1 000 pakuotėje. Vokų formatai skirtingi, todėl galėsite pasirinkti Jums tinkamiausią.