Gofro kartono dėžės

  • nuo 0,33 €vnt.

  • nuo 0,19 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Gofruoto kartono dėžės gaminamos iš tvirto trisluoksnio gofro kartono ir yra skirtos saugiam prekių siuntimui bei ilgalaikiam sandėliavimui. Plačiai naudojamos logistikoje, persikraustant.

Vidurinis gofro kartono sluoksnis yra gofruotas, o jį iš abiejų pusių dengia lygūs sluoksniai. Gamyboje gali būti naudojamas kelių rūšių gofro kartonas:

  •          Mikro gofro kartonas, žymimas raide E. Jo storis – 1,5–1,8 mm. Šio tipo gofro kartono vidurinio sluoksnio bangos nėra aukštos, tad tokios gofro kartono dėžės nebus itin tvirtos ir sunkiems, dideliems daiktams pakuoti netiks. Bet šio tipo gofruoto kartono dėžės pasižymi estetišku vaizdu ir yra skirtos mažesnių išmatavimų bei nedidelio svorio gaminiams pakuoti.
  •          Trisluoksnis gofro kartonas, žymimas raide B. Jo storis – iki 3,2 mm.  Vidurinio sluoksnio bangų aukštis didesnis, palyginti su E tipo gofro kartonu. Šio gofruoto kartono dėžės dideliu tvirtumu ir atsparumu gniuždymui taip pat nepasižymi, tad tiks nesunkiems daiktams. Toks kartonas paprastai naudojamas pakuojant konditerijos gaminius.
  •          Trisluoksnis gofro kartonas, žymimas raide C. Jo storis – iki 4,5 mm. Šio tipo gofro kartono dėžės idealiai tiks siuntiniams, sandėliavimui bei perkraustymui. Šios gofro dėžės yra dažniausiai naudojamos, o jų populiarumą suponuoja puikios techninės savybės.

Dėžės gaminamos įvairių spalvų ir dydžių. Galite rinktis gofro kartono dėžes su spauda ar be jos.

*  Dėžės parduodamos nesulankstytos.

* Realaus gaminio išvaizda gali skirtis nuo vaizduojamo nuotraukoje.