Planuojate pakuoti siuntinį, dovaną ar prekes sandėliavimui, transportavimui? Tuomet būtina pasirūpinti estetiniu vaizdu, pakuojamų daiktų apsauga. Pakavimo medžiagos – tai, kas padės šiuos aspektus užtikrinti. Mūsų asortimente rasite daug pakavimo medžiagų, kurios idealiai tiks ir prabangioms dovanoms, ir bet kokio dydžio siuntai supakuoti ir taip užtikrinti jos saugumą kelionės metu. 

Šioje prekių kategorijoje galėsite rinktis iš plataus pakavimo medžiagų asortimento:

  • Spalvoto popieriaus drožlės – gražiam, žaismingam pakavimui. Popierinės drožlės gali būti naudojamos siuntinių pakavimui, bet kur kas labiau tiks dovanoms, papuošalams pakuoti, kadangi spalvų teikiamas žaismas, nuotaika labai derės. Šios pakavimo medžiagos, kaip sako jų pavadinimas, gaminamos iš popieriaus – kokybiško, prabangaus, o spalvinė gama leidžia pasirinkti tokią spalvą, kuri labiausiai tiks prie pakuojamo daikto.
  • Norintiems dovaną, siuntinį supakuoti originaliai, verta pagalvoti apie medžio drožles. Medis – šilumą, jaukumą skleidžianti medžiaga, todėl atrodys labai stilingai ir subtiliai. Tokios pakavimo prekės atliks kelias funkcijas – užtikrins pakuojamo daikto stabilumą, pasaugos nuo pažeidimų transportavimo metu, taip pat suteiks elegancijos pakuotės turiniui arba padės kurti originalias dekoracijas, pavyzdžiui, puikus tandemas bus su kriauklėmis ar dekoratyviais akmenukais.
  • Birios pakavimo granulės – labai geros siuntinių pakavimo medžiagos. Jos nebrangios ir funkcionalios, puikiai užpildys laisvą ertmę net didesnėse dėžėse, efektyviai apsaugos siuntos turinį nuo pažeidimų sandėliavimo, transportavimo metu. Šios pakavimo prekės labai tiks stiklo, elektronikos ar kitų lengviau pažeidžiamų siuntų pakavimui.
  • Dar viena prekių grupė šioje pakavimo medžiagų kategorijoje – oro pagalvės, tobulai užpildančios pakuotės tuščią erdvę ir apsaugančios pakuotės turinį nuo smūgių ir kitų rizikų transportuojant. Bus geras pasirinkimas siuntų pakavimui, taip pat lengviau pažeidžiamų daiktų. Viena iš labai gerų šios pakavimo medžiagos savybių – atsparumas drėgmei.
  • Burbulinė pakavimo plėvelė – populiari pakavimo medžiaga, naudojama apsaugoti pakuotės turiniui ir užpildyti laisvas ertmes. Šis sprendimas itin patiks tiems, kurie neabejingi ekologijai, mat burbulinė plėvelė lengvai perdirbama ir padeda tausoti aplinką.
  • Pūstas polietilenas – dar viena pakavimo medžiaga, apsauganti supakuotus daiktus ir naudojama tuščioms dėžės ar kitos pakuotės ertmėms užpildyti. Ši plėvelė turi ir daugiau privalumų – ji sulaiko garsus ir šilumą, pasižymi atsparumu vandeniui bei cheminių medžiagų poveikiui.
  • Šioje kategorijoje galėsite rinktis ir pakavimo priemones – jų pasirinkimas itin platus: lipnios pakavimo juostos, tampri pakavimo plėvelė, apsauginiai kartoniniai kampai, pakavimo virvė, polipropileninė rišimo juosta ir kiti pakavimo reikmenys.

Mūsų asortimente – visos pakavimo priemonės. Nors „Pakuotės centras“, siūlantis platų pakavimo medžiagų spektrą, įsikūręs Vilniuje, ne problema, jei gyvenate ar veiklą vykdote ir kitame Lietuvos mieste. Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Alytus, Panevėžys ir kiti miestai lengvai pasiekiami, jei nuspręsite pirkti internetu. Pasinaudokite galimybe mokėti pigiau, rinktis iš gausaus asortimento prekes patrauklia kaina ir  mėgautis jų kokybe ir privalumais.