Maišeliai saldainiams

2021 03 02


Svarstote, kaip estetiškai ir dailiai pakuoti saldainius? Sprendimas – maišeliai saldainiams. Tokia pakuotė bus ne tik graži, bet ir atliks kitą svarbią funkciją – apsaugos saldainius nuo išorės poveikio.

Kokius maišelius pasirinkti?

„Pakuotės centro“ asortimente rasite kelių rūšių maišelius, kurie puikiai tiks pakuoti saldainius.

  • Plastikiniai OPP maišeliai – juose labai žaismingai atrodys spalvoti, originalių formų saldainiai. Šie maišeliai skaidrūs, todėl rinkitės juos tada, jei norite, kad maišelio turinys būtų puikiai matomas iš visų pusių. Blokinis maišelių dugnas užtikrina, kad juos galėsite laikyti tvarkingai vertikalioje pozicijoje. „Pakuotės centro“ asortimente – skirtingų dydžių plastikinių OPP maišelių saldainiams pasirinkimas. Šie maišeliai gaminami iš BOPP plastiko, pasižyminčio geriausiomis savybėmis ir draugiško sąlyčiui su maistu. OPP maišeliai saldainiams gali būti užlydomi, naudojant specialų rankinį užlydymo aparatą. Tiesa, tokio tipo maišeliai bus puikus pasirinkimas ne tik saldainiams pakuoti, bet ir arbatžolėms, kavos pupelėms, prieskoniams, konditerijos gaminiams ir pan.
  • Doy-pack pastatomi maišeliai – itin tiks tada, jei supakuotus saldainius norite tvarkingai sustatyti, pavyzdžiui, lentynoje. Šie maišeliai turi laminuotą vidinę dalį, todėl idealiai tinka net labai smulkiems saldainiams. Tokiame maišelyje saldainiai bus supakuoti patikimai, jiems neigiamos įtakos nepadarys išorės poveikis, pavyzdžiui, drėgmė, riebalai. Tokio tipo maišeliai saldainiams gali turėti permatomą langelį. „Pakuotės centro“ asortimente – itin platus jų pasirinkimas. Puiku tai, kad šie maišeliai tiks ne tik saldainiams – pakuokite į juos riešutus, džiovintus vaisius, arbatžoles, prieskonius ir kitus birius produktus.

„Pakuotės centro“ asortimente rasite platų minėtų maišelių pasirinkimą: nuo didesnių iki mažesnių. Maišeliai puikiai tiks saldžioms verslo dovanoms, taip pat savo produkcijai pakuoti. Net išrankiausias klientas atras tokius, kurie geriausiai tiks savo matmenimis, spalva, dizaino sprendimais.

Maišeliai su spauda ar be jos?

Jei pakuosite savo produkciją, tikslinga rinktis maišelius su spauda – taip leisite klientams save identifikuoti, tokia reklamos išraiška padės geriau prisiminti įmonę bei produkciją, maišeliai taps įmonės įvaizdžio elementu. Maišeliai saldainiams be spaudos itin populiarūs tarp prekybininkų, ieškančių, kaip sudaryti sąlygas pirkėjams tvarkingai, gražiai ir estetiškai susipakuoti perkamus sveriamus saldainius.