Kaip estetiškai supakuoti verslo dovaną?

2021 03 26


Kaip estetiškai supakuoti verslo dovaną?

Dovanas visada renkame atsakingai, vertiname begalę kriterijų, o štai į pakuotę neretai numojame ranka. Kodėl gi? Juk būtent pakuotę dovanos gavėjas pamato pirmiausia, ji palieka pirminį įspūdį apie dovaną, todėl pakuotės pasirinkimui dėmesio irgi reikia skirti. Norintiems, kad pakuotė atrodytų dailiai ir estetiškai, pateikiame kelis patarimus. Medžiaga ir dizainas – du aspektai, kuriuos būtina įvertinti.

Popieriniai maišeliai – praktiškas pasirinkimas

Svarstantiems, į ką supakuoti dovaną, siūlome rinktis popierinius maišelis. Pirmiausia, jų dydžių įvairovė leis nesunkiai atrasti tinkamiausią Jūsų dovanai – o juk tinkamas dydis didele dalimi prisideda prie supakuotos dovanos vizualinio vaizdo. Skirtingi maišelių aukščiai, pločiai leidžia rinktis iš labai plataus spektro. Rinkitės tik kokybiško, tvirto popieriaus dovanų maišelius – toks atrodys estetiškai ir dailiai.

Dar vienas popierinių maišelių privalumas – jie labai patiks tiems, kurie neabejingas ekologijai. Rinkitės popierinius maišelius dovanoms iš aplinkai draugiško kraft popieriaus. Į tokio tipo maišelius supakuosite kokias norite verslo dovanas, tik rinkdamiesi maišelį atkreipkite dėmesį, kokį svorį jis išlaiko.

Neaustinės medžiagos maišeliai – elegancija ir išskirtinumas

Norintiems šio to ypatingo supakuoti verslo dovanai, verta pagalvoti apie išskirtinius neaustinės medžiagos maišelius, atrodančius itin stilingai. Maišeliai daugkartinio naudojimo, tad patenkinamas ir praktiškumo kriterijus. Į tokį maišelį tiks pakuoti daugelį verslo dovanų, pavyzdžiui, mažesni maišeliai puikiai sutalpins prabangias rašiklių dėžutes, darbo knygas, kalendorius, į didesnius pakuokite suvenyrus, marškinėlius, kepuraites ar didesnius daiktus su Jūsų įmonės atributika.

Dovanų maišeliai su logotipu – reprezentuoja ir išskiria

Tiek daugelio pamėgti popieriniai, tiek stilingi neaustinės medžiagos dovanų maišeliai gali būti su logotipu. Ant pastarųjų logotipas bus spaudžiamas šilkografijos būdu (neaustinė medžiaga tam idealiai tinka), todėl maišelis atrodys dar solidesnis, šilkografija suteiks jam papildomos prabangos. Popieriniai maišeliai – puikus pagrindas daugiaspalvei spaudai. Kodėl dovanų maišeliai su logotipu – sveikintinas sprendimas verslo dovanai pakuoti? Maišelis su logotipu reprezentuos Jus ar Jūsų įmonę, paslaugas, produktus, jis bus išskirtinis ir unikalus. Tai –kuriamo įvaizdžio dalis.

Dovanų maišeliai su logotipu – puikus pasirinkimas verslo dovanoms, siekiant save pristatyti dar neišpakavus dovanos, taip pat norint didinti žinomumą.