Darbo knyga – įmonės įvaizdžio elementas

2022 01 26


Darbo knyga – įmonės įvaizdžio elementas

Tokie atributai kaip rašikliai, blankai, užrašams skirtos nedidelės knygutės ar darbo knygos su logotipu yra puiki įmonės įvaizdžio detalė. Ne paslaptis, kad logotipas išskiria, pristato, o juo padailintas įvaizdžio elementas atlieka žinomumo didinimo, priminimo funkcijas.

Darbo knygos pasirinkimas

Rinkdamiesi darbo knygą vertinkite ne tik dizainą, bet atsižvelkite į vidinius puslapius, esamos informacijos pateikimą ir užrašams skirtas vietas. Darbo knygą rinkitės kokybišką, tvirtą, atrodančią estetiškai ir solidžiai – tokia jau pati savaime kurs reprezentatyvų įvaizdį apie jos turėtoją.

Jei naudosite spaudą, bus svarbu, iš kokios medžiagos pagamintas darbo knygos viršelis. Įvertinkite, kokį logotipą bei kokiu būdu norėsite spausti ir atsižvelkite į šį kriterijų. Primename, jog „Pakuotės centras“ darbo knygomis neprekiauja, bet pasirūpina spauda ant kliento pateiktų darbo knygų. Vienu populiariausių ir stilingai atrodančių spaudos būdų galime išskirti folijavimą.

Apie folijavimą trumpai

Kaip sako pavadinimas, folijavimui naudojama folija, o tai reiškia, kad šiuo būdu atspaustas logotipas bus metalizuotas, todėl trauks žvilgsnius ir neliks nepastebėtas. Darbo knygos su logotipu, atspaustu folijavimo būdu, įgyja papildomą vertę, kurią suteikia prabangus, solidus vizualinis vaizdas.

Folijavimui paprastai pasirenkama auksinė arba sidabrinės spalva. Abi stilingos ir prabangios, o bene didžiausias privalumas – universalios, sudarančios puikius derinius su daugeliu spalvų. Todėl nesvarbu, kokia spalvinė gama vyrauja ant darbo knygos viršelio, nes aukso ar sidabro spalvos logotipai derės ant visų.

Folijavimo technika leidžia ant paviršiaus perkelti ir tekstinę, ir grafinę informaciją, todėl šis būdas tiks bet kokiam logotipui realizuoti. Darbo knygos su logotipu, atspaustu folijavimo būdu, piniginė išraiška labai nekyla, kadangi paslaugos kaina yra labai patraukli.

Darbo knygos su logotipu – praktiška dovana

Gyvename technologijų laikais, kai daugelis sukamės darbų virtinėje, tad darbo knygos reikalingos daugeliui. Todėl nė nereikia sakyti, kad tai bus naudinga dovana Jūsų komandai, partneriams, klientams. Darbo knygos su logotipu skleis informaciją, didins žinomumą, nuolat primins. Be to, padovanoję praktišką dovaną, kurią jos gavėjas naudos kiekvieną dieną, pridėsite „pliusą“ savo įvaizdžio kūrimo strategijoje.