Medaus etiketės

Medaus etiketės

Turite šaunų bičių ūkį ir realizuojate produkciją tiekdami medų prekybos centrams, o gal prekiaujate mugėse ar kitur? Tuomet greičiausiai ieškote kokybiškų ir dailių etikečių medui, kurios išskirs produktą, Jus, kaip bitininką, reprezentuos ir pristatys pirkėjams. Siūlome platų etikečių, lipdukų medui spektrą: gaminame skirtingų medžiagų, dydžių, dizainų, formų. Etikečių medui gamyba apima kūrimą, spausdinimą, visų Jūsų poreikių įgyvendinimą.


Kuo naudingos medaus etiketės?


Kad ir kokia kokybiška Jūsų produkcija, nepaneigsime, jog pirkėjai myli akimis, tad pirmasis vaizdas, kurį jie pamato, neretai būna lemiamas priimant pirkimo sprendimą. Juk medų jie ragauja tik vėliau. O etiketė bus puikus reklaminis elementas, pristatantis Jūsų prekę, išskiriantis ją gausoje kitų analogiškų produktų nei suteikiantis pirkėjui naudingos informacijos – etiketėje galima nurodyti medaus rūšį (pavyzdžiui, kurio metų laiko medus ar kokių augalų), pakavimo datą, medaus naudą, vartojimo rekomendacijas, Jūsų kontaktus ir kt.

Daili medaus etiketė pritrauks žvilgsnius, masins pirkėjus, skatins įsigyti ir paragauti Jūsų puoselėjamo bityno medaus.


Iš ko gaminamos etiketės medui?


Nusprendę pasitikėti mumis medaus etiketes rinksitės iš plataus spektro pagal savo poreikius ir galimybes. Jei medaus pakuotės neturės sąlyčio su vandeniu, drėgme, saulės spinduliais, riebalais ir panašiomis medžiagomis, tai tiks popierinės medaus etiketės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Jos atrodo stilingai, dizaino galimybės gamyboje labai plačios. Jei yra sąlyčio su vandeniu, cheminėmis medžiagomis, riebalais rizika, tada popierius nebus geriausias pasirinkimas. Tokiu atveju rekomenduotume aukštu atsparumu, tvirtumu, lankstumu pasižyminčias polipropileno (PP), polietileno (PE) etiketes. Lipdukai padengti kokybiškais klijais, tad garantuojamas lengvas klijavimas ir nepriekaištingas sukibimas su stiklo ar kitu paviršiumi.


Kur įsigyti mūsų medaus etikečių?


Reikalingos medaus etiketės, lipdukai, aktualus jų kūrimas, spausdinimas, gamybos procesas nuo idėjos iki jos realizavimo? Laukiame Jūsų užsakymų el. paštu. Internetu užsakytas etiketes pristatysime operatyviai arba galite jas atsiimti „Pakuotės centre“ Vilniuje. Jei reikalingas pristatymas, produkciją siunčiame į Vilnių,  Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę ir kitus miestus Lietuvoje.