Maisto produktų etiketės

Maisto produktų etiketės

Maisto, kaip ir daugelio kitų, produktų pakuotė sunkai įsivaizduojama be etiketės. Maisto produktų etikečių gamyba yra paslauga, kuri maisto pramonės sektoriuje itin paklausi. Klientams etiketė yra informacijos šaltinis, o gamintojui – rinkodaros priemonė, tad tai pagrindžia etikečių svarbą. Jei Jūsų verslui reikalingos maisto produktų etiketės, siūlome kokybiškas, patogiai ir lengvai klijuojamas, patvarias etiketes, lipdukus.


Kuo naudingos maisto produktų etiketės?


Kaip jau minėjome, etiketė klientui yra informacijos šaltinis. Joje gamintojas pateikia informaciją, kuri turi pasiekti vartotoją. Tai gali būti produkto pavadinimas, sudedamosios dalys, paskirtis, galiojimo laikas, laikymo sąlygos, kilmės šalis, vartojimo instrukcija ar kita informacija, padėsianti susidaryti pirminį įvaizdį ir būsianti naudinga priimant pirkimo sprendimą ir jau vartojant įsigytus maisto produktus.

Gamintojui etiketė yra tarsi nedidelis reklaminis pranešimas, rinkodaros priemonė, kurios nauda labai didelė – ji išskiria produktą iš kitų, padeda didinti žinomumą, pardavimus, pritraukti daugiau potencialių pirkėjų, skleidžia informaciją apie gamintoją ir jo gaminius, juos reprezentuoja, pristato.


Iš ko gaminamos maisto produktų etiketės?


Gaminame maisto produktų etiketes iš popieriaus, polietileno  (PE), polipropileno (PP) ir kitų medžiagų, baltas ar skaidrias. Etiketės-lipdukai padengti kokybiškų klijų sluoksniu, todėl puikiai prilimpa prie bet kokio paviršiaus: popieriaus, kartono, plastiko, medžio, stiklo ir kt.

Popierinių maisto produktų etikečių spausdinimas yra ekonomiškas variantas, bet jos imlios drėgmei, riebalams ir kitų medžiagų neigiamam poveikiui. Lipdukai iš PP ar PE yra tvirti, lankstūs, klijavimas paprastas, puikiai limpa prie tiesaus ar gaubto paviršiaus, o svarbiausia – šiems lipdukams būdinga atsparumas drėgmei, saulės spinduliams, cheminėms ir kitoms neigiamai veikiančioms medžiagoms, mechaniniams pažeidimams.


Kur įsigyti mūsų maisto produktų etikečių?


Jei domina maisto produktų, stiklainių etiketės, jų kūrimas, spausdinimas, visas gamybos procesas, laukiame Jūsų laiškų internetu su užsakymo informacija. El. paštu pateiktus užsakymus siunčiame į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius, Ukmergę, Marijampolę ir kt.

Gaminame maisto produktų etiketes pagal užsakymą – pateikite savo viziją ir mes ją realizuosime pagal Jūsų poreikius ir galimybes.