Etikečių spausdintuvai

Prekės šiuo metu sandėlyje nėra.
 • nuo 338,80 €vnt.

 • nuo 280,00 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Lipnių etikečių spausdintuvai yra puikūs įrenginiai spausdinti lipnioms etiketėms. Pastarųjų naudojimo spektras itin platus – daugelyje pramonės sektorių, įvairiuose veiklos etapuose, lipnios etiketės yra nepamainomos, kai ant produkcijos reikia klijuoti brūkšninius kodus, kainas, naudojimo instrukciją ir kitą informaciją. Lipnios etiketės – puikus būdas greitai ir patogiai ant siuntų užklijuoti adresus. Lipnios etiketės neretai suteikia procesams spartumo. Mes siūlome kokybiškus ir funkcionalius etikečių spausdintuvus, kuriais lipnias etiketes atspausdinsite ne tik puikios kokybės, bet ir greitai bei lengvai.

Mūsų asortimente yra šie etikečių spausdintuvai:

Godex G500

 • Raiška – 203 dpi;
 • greitis – iki 127 mm/s;
 • spaudos plotis – iki 108 mm;
 • etiketės plotis – nuo 25,4 mm iki 118 mm;
 • etiketės aukštis – nuo 4 mm iki 1 727 mm;
 • popieriaus rulono diametras – iki 127 mm;
 • dažajuostės šerdis – 25,4 mm;
 • plotis – nuo 30 m iki 110 mm;
  16MB SDRAM / 8MB FLASH; 32 bit; MAC, LINUX, WINDOWS (2000, XP, Vista, W7, W8,1).
  Garantija spausdintuvui: 24 mėn. (spausdinimo galvutei – 50 km arba 6 mėn., priklausomai nuo to, kuris rodiklis bus pasiektas greičiau).

*garantija negalioja mechaniniams pažeidimams.

Tai – vienas populiariausių gamintojo modelių, pasižymintis ergonomiškumu, patogiu korpusu bei plačiomis panaudojimo galimybėmis. Šį spausdintuvą dėl turimų skirtingų jungčių prijungsite prie bet kokio įrenginio: tiek senesnių modelių, tiek ir šiuolaikiškų išmaniųjų.

Argox OS-214 Plus

 • Raiška – 203 dpi;
 • greitis – iki 76 mm/s;
 • spaudos plotis – iki 105 mm;
 • etiketės plotis – nuo 25,4 mm iki 118 mm;
 • etiketės aukštis – nuo 5 mm iki 1 092 mm;
 • popieriaus rulono diametras – iki 109 mm;
 • dažajuostės šerdis – 25,4 mm;
 • plotis – nuo 30 m iki 109 mm;
  8MB DRAM / 4MB FLASH; 32 bit; MAC, LINUX, WINDOWS (2000, XP, Vista, W7, W8,1).
  Garantija spausdintuvui: 24 mėn. (spausdinimo galvutei – 50 km arba 6 mėn., priklausomai nuo to, kuris rodiklis bus pasiektas greičiau).

*garantija negalioja mechaniniams pažeidimams.

Tai – puikus etikečių spausdintuvas, tiksiantis tiems, kurie nespausdins itin didelių etikečių kiekių. Keli jungčių pasirinkimai suteiks galimybę įrenginį prijungti prie kitų įrenginių, pavyzdžiui, stacionaraus kompiuterio, nešiojamojo kompiuterio ar kt. Kompaktiškumas – vienas šio spausdintuvo privalumų, nes nereikės skirti daug vietos įrenginiui, tad tai bus puikus pasirinkimas mažam biurui ir laisvos vietos stokojančioms erdvėms.

Rinkdamiesi etikečių spausdintuvą įvertinkite tam tikrus aspektus, kurie bus svarbūs naudojantis įrenginiu. Atsakykite sau į klausimą, kaip dažnai ir kokiais kiekiais reikės spausdinti. Jei lipnias etiketes spausdinsite labai dažnai, jų kiekis yra didelis, tuomet tikslinga būtų rinktis greitesnį etikečių spausdintuvą, kad darbas vyktų sparčiau., mažiems kiekiams ar retesniam spausdinimui užteks ir ne tokio greito įrenginio.

Tikslinga iš anksto numatyti, kokią sumą etikečių spausdintuvui galite skirti ir pagal ją pasirinkti optimaliausią variantą. Ne mažiau svarbus ir paties įrenginio ekonomiškumo aspektas.

Renkantis lipnių etikečių spausdintuvą labai svarbu įvertinti spaudos, etiketės plotį ir aukščio diapazoną, rulono diametrą. Šie parametrai skiriasi, todėl svarbu, kokios etiketės Jums yra reikalingos, kokius lipnių etikečių rulonus naudosite. Etikečių spausdintuvas užtikrins, kad norimas tekstas atsidurtų ant etikečių. Tokios lipnios etiketės bus aukštos kokybės, atsparios drėgmei, saulės spinduliams ir kitam poveikiui iš aplinkos.

Raiška – labai svarbus kriterijus, kurį irgi reikia įvertinti renkantis etikečių spausdintuvą. Raiška žymima raidėmis dpi. Prioritetą teikite didesnę raišką turintiems spausdintuvams, kadangi ant lipnių etikečių pateikiama informacija, ypač brūkšniniai kodai, turi būti aiškiai matomi ir ryškūs. Populiariausi rinkoje yra 203 dpi raišką turintys etikečių spausdintuvai.

Mobilus ar stacionarus etikečių spausdintuvas? Rinkoje rasite dviejų tipų etikečių spausdintuvus. Mobilūs, kad ir kokie atrodytų patogūs, turės kiek daugiau neigiamų aspektų todėl, kad į juos tilps tik nedideli lipnių etikečių rulonai. Stacionarus etikečių spausdintuvas šiuo požiūriu suteiks kur kas daugiau galimybių. Tiesa, nereikia manyti, kad stacionarus bus labai didelis ir užims daug vietos. Anaiptol, mūsų asortimente rasite pakankamai lengvus, kompaktiškus etikečių spausdintuvus.

Rinkdamiesi lipnių etikečių spausdintuvą pirmiausia identifikuokite savo poreikius ir įvertinkite lūkesčius bei galimybes. Remdamiesi ta informacija pasirinksite Jums tinkamiausią įrenginį. Mūsų el. parduotuvėje – puikiai žinomų ir patikimų gamintojų etikečių spausdintuvai, užtikrinsiantys geriausią etikečių spausdinimo patirtį. Patraukli kaina – dar vienas privalumas.