Lipnios etiketės – mūsų asortimente pateikiamos tik aukštos kokybės, puikiai prilimpančios etiketės, tiksiančios Jūsų produkcijos žymėjimui. Spauda ant lipnios etiketės leis pateikti kokią tik norite informaciją: kainas, instrukciją, technines savybes ar kitus ypatumus. Naudodami lipnias etiketes labai patogiai ir greitai pateiksite informaciją ir ant siuntinių. Lipnių etikečių gamyba remiasi naujomis technologijomis, inovatyviais sprendimais, todėl garantuojamas puikus kainos ir kokybės santykis. Vienos lipnios etiketės kaina (savikaina) paprastai būna itin patraukli klientams.

Šioje prekių kategorijoje galite pirkti:

  • Lipnios etiketės rulonuose – labai dažnas pasirinkimas lipnių etikečių asortimente. Populiarumą lemia jų universalumas – tokios etiketės puikiai tiks maisto, baldų, gėrimų, elektros, transporto ir daugelyje kitų pramonės sričių. Šias lipnias etiketes galima klijuoti ant bet kokio paviršiaus: plastiko, stiklo, kartono ir kt. Jos paprastai pasirenkamos ir klijuoti ant siuntinių, tinkamu pasirinkimu bus lipnios etiketės ant butelių, gaminių pakuočių ir kt. Matyti, kad panaudojimo spektras labai platus. Lipnios etiketės rulone yra aukštos kokybės, patikimai prilimpa, o etikečių rulono pakuotės saugo jas nuo išorės poveikio. Tokios lipnios etiketės kaina priklauso nuo etikečių, esančių pakuotėje skaičiaus.
  • Lipnios etiketės A4 formato – dar viena lipnių etikečių kategorija, puikiai tinkanti reklamos, grožio, statybos, parfumerijos ir daugelyje kitų sektorių. Jas naudokite kainų pateikimui, informacijai apie gaminius, naudojimo instrukcijas ir kt. Šio tipo etiketės tiks nespalvotam ir spalvotam spausdinimui, jos puikiai prilimpa prie paviršiaus, pasižymi atsparumu išorės poveikiui. A4 formato lipnios etiketės tiks įvairiems spausdintuvams: rašaliniams, lazeriniams, taip pat ir kopijavimo aparatams. Priešingai nei paprastos popierinės etiketės, lipnios termo etiketės yra atsparios drėgmei, saulės spinduliams bei kitam poveikiui iš išorės. Lipnusis sluoksnis pagamintas akrilinių klijų pagrindu, todėl garantuotas tobulas sukibimas su paviršiumi.
  • Kitos šios kategorijos prekės – lipnių etikečių spausdintuvai, dažomosios juostelės. Mūsų asortimente – lipnių etikečių spausdintuvai, kuriais etiketes spausdinsite aukštos kokybės ir greitai. Turime kelis etikečių spausdintuvų pasirinkimus – įvertinę savo poreikius ir galimybes pasirinksite Jums tinkamiausią. Mūsų siūlomų dažomųjų juostelių pagrindas – vaškas. Tokios juostelės bus idealus pasirinkimas, jei etikečių galiojimo laikas neilgas, o aplinkos poveikis nebus intensyvus.

Lipnios etiketės Vilnius – „Pakuotės centre“, įsikūrusiame sostinėje, Jūsų laukia puikus lipnių etikečių pasirinkimas, tad kiekvienas atrasite tinkamiausias. O gal reikalingos lipnios etiketės Kaune ar kitame mieste? Ne problema – pirkite internetu pigiau, patogiau, taupykite savo laiką ir prekės Jus pasieks bet kuriame Lietuvos mieste, ar tai būtų Kaunas, ar Klaipėda, Panevėžys, Alytus, Utena, Šiauliai ar bet kuris kitas miestas. Pas mus – visuomet labai gera lipnių etikečių kaina.