Lipdukai baldams

Lipdukai baldams

Jei gaminate baldus ar vykdote prekybą jais, greičiausiai, Jums reikalingi aukštos kokybės lipdukai baldams. Siūlome platų asortimentą – kiekvienam pasiūlysime pagaminti Jūsų poreikius ir perkamąją galią atitinkantį variantą. Spausdinimas pagal užsakymą leidžia nepriekaištingai įgyvendinti klientų idėjas ir pasiūlyti geriausius sprendimus. Lipdukus baldams gaminame įvairių formų, dydžių, dizaino sprendimų, plačios spalvinės gamos.


Kam naudingi lipdukai baldams?


Lipnios etiketės, lipdukai baldams suteikia galimybę pateikti norimą pirkėjui informaciją – prekės ženklą, baldo pavadinimą, aprašymą, reklaminį tekstą, eksploatavimo sąlygas, sudedamąsias dalis, naudojimo ar surinkimo instrukciją ir daug kitos informacijos. Negana to, lipdukas baldams taps jūsų įvaizdžio dalimi ir puikia reklamos priemone, didinsiančia žinomumą, skleisiančia informaciją ir pan.

Lipdukus baldams lengvai priklijuosite prie bet kokio paviršiaus: medžio, įvairių plokščių, metalo, kartono, stiklo ir kt.


Iš ko gaminami lipdukai baldams?


Lipdukams naudojamų medžiagų pasirinkimas priklauso nuo Jūsų poreikių, eksploatavimo sąlygų. Lipnios etiketės iš popieriaus bus labai ekonomiškas sprendimas. Popierius – viena pigesnių medžiagų, negana to, suteikianti labai daug dizaino galimybių. Visgi reikia atkreipti dėmesį, jog popierius imlus drėgmei, vanduo iškart pažeidžia tokią etiketę, saulės spinduliai popierių ir drauge ant jo esančią tekstinę bei vaizdinę informaciją blukina. Popierius imlus ir riebalams, cheminėms bei kitoms medžiagoms. Tad tokie lipdukai ant baldų tiks eksploatuoti tik patalpose ir išvengiant sąlyčio su minėtomis medžiagomis bei veiksniais.

Puikus pasirinkimas – lipdukai baldams iš plėvelės, kuri užtikrina atsparumą drėgmei, saulės spinduliams ir kitam aplinkos poveikiui, riebalams ir daugeliui kitų medžiagų, taip pat mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, braižymui ir kt. Tokia lipni etiketė ant baldų bus ilgaamžė, patvari, o jų klijavimas nesudėtingas.

Ne mažiau nei pati medžiaga svarbūs ir klijai, nes jie garantuoja lipduko sukibimą su paviršiumi. Klijai gali būti labai stiprūs arba nuimami. Pirmieji bus puikus pasirinkimas, jei reikalingas geras, patvarus, ilgaamžis sukibimas. Nuimamus klijus rinkitės tada, jei lipdukas bus klijuojamas ant baldo, nuo kurio pirkėjas prieš eksploataciją jį norės nuims. Tokiu atveju pasiteisina nuimami klijai, kurie puikiai limpa, bet, kai reikia, yra lengvai pašalinami ir visiškai nepažeidžia paviršiaus. Tiek vienu, tiek kitu atveju klijai yra aukštos kokybės ir labai gerai atliekantys savo funkciją.


Kus įsigyti mūsų lipdukų ant baldų?


Reikalingi kokybiški, patvarūs, estetiški ir Jūsų poreikis atitinkantys lipdukai ant baldų? Domina visas gamybos procesas, apimantis ir kūrimą, ir spausdinimą? Pateikite gamybai pagal užsakymą savo poreikius el. paštu arba užsukite į „Pakuotės centro“ parduotuvę Vilniuje, kur visas detales galėsime aptarti „gyvai“. Mūsų paslaugos prieinamos visiems – produkciją operatyviai ir sklandžiai pristatome į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Marijampolę, Uteną, Ukmergę ir kitus miestus visoje Lietuvoje.