Ruloninis popierius plačiaformatei spaudai

  • nuo 16,30 €vnt.

  • nuo 13,47 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,99 €

Aprašymas

Plačiaformatė spauda išpopuliarėjo jau prieš kurį laiką ir iki šiol yra itin paklausi, ypač reklamos sektoriuje. Juk visos įmonės nori kažkuo išsiskirti, būti matomos, žinomos, pastebimos, o plačiaformatė spauda yra vienas iš elementų, padedančių efektyviai siekti žinomumo ir matomumo.

Įprasta, kad kasdien mus supa vienoki ar kitokie reklaminiai leidiniai: skrajutės, brošiūros, katalogai ir kt. Jų gamybai naudojama įprasta spauda, šių reklamos priemonių srautai yra milžiniški. Kas kita – plačiaformatė spauda. Ji yra išskirtinė, gerokai didesnių matmenų (kaip sako pats pavadinimas). Naudojantis plačiaformate spauda pagamintos reklamos bei informacinės priemonės gali būti sėkmingai naudojamos ir patalpose, ir lauke. Plačiaformatei spaudai neabejotinai yra reikalingas vienas esminių elementų – popierius. Mūsų asortimente – ruloninis popierius plačiaformatei spaudai, tvirtas, atsparus ir aukštos kokybės.

Ruloninis popierius skirtas plačiaformačiams rašaliniams ir lazeriniams spausdintuvams (ploteriams). Tokie spausdintuvai yra geriausias pasirinkimas brėžiniams ir kitiems dideliems projektams spausdinti. Jiems reikalingas aukštos kokybės ruloninis popierius. Spausdinant plačiaformačiu spausdintuvu taip pat labai svarbu, kad jo skiriamoji geba būtų kuo aukštesnė – spaudiniai bus ryškūs, aiškūs ir kokybiški.

Gaminamas įvairių išmatavimų ir svorio. Pagrinde vyrauja 80 g svoris, o matmenys gali būti labai įvairūs, pavyzdžiui, 1 067 mm x 50 m, 914 mm x 50 m, 841 mm x 50 m, 610 mm x 50 m ir kt. Platus matmenų pasirinkimas suteikia plačias galimybes klientui atrasti jam tinkamiausią popierių.

Rinkdamiesi ruloninį popierių plačiaformatei spaudai būtinai įvertinkite spausdintuvo parametrus, kad pasirinktumėte jam tinkamiausią popierių. Bene esminis kriterijus tai bus rulono ilgis, kadangi plačiaformačiai spausdintuvai skiriasi savo pločiu.

Ruloninis popierius plačiaformatei spaudai kaina skiriasi. Ji priklauso nuo minėtų parametrų – svorio ir rulono matmenų. Siekiame užtikrinti geriausią kainą savo klientams, tad džiaugiamės galėdami siūlyti pavydėtiną kainos ir kokybės santykį.

Ruloninis popierius, skirtas plačiaformatei spaudai, mūsų el. parduotuvėje yra aukštos kokybės, tvirtas, spauda ant jo atrodys nepriekaištingai.

Jei reikalingas ne tik ruloninis popierius, bet ir pats plačiaformatis spausdintuvas, rinkitės jį atsakingai. Įvertinkite gamintoją (informacijos apie gamintojus ir atsiliepimų apie juos verta pasiieškoti internete), prioritetą teikite kuo aukštesnę skiriamąją gebą turintiems įrenginiams, būtinai atsižvelkite į spausdinimo greitį, kad darbas būtų našesnis, taip pat įvertinkite ir įrenginio plotį (tai atlikite remdamiesi savo poreikiai – kokio formato spaudiniai dažniausiai bus reikalingi). Plačiaformatis spausdintuvas – puikus, daugiafunkcis įrenginys, kuriuo naudodamiesi spausdinsite lipdukus, plakatus lauko bei vidaus reklamai, apdailai, reklamai ant automobilių ir kt. Plačiaformačio spausdintuvo panaudojimo galimybės plačios. Bet jei norite kokybiškos spaudos, svarbus ne tik pats įrenginys, bet ir ruloninis popierius. Ant prastos kokybės popieriaus net geriausias spausdintuvas neatspausdins tokio vaizdo, kokį jį norite matyti.