Apvalios dėžės

  • 4,24 €vnt.

  • 3,50 €vnt.
Flow-06 180 x 250mm
nuo 3,50 €/vnt. nuo 4,24 €/vnt.
Flow-06 180 x 250mm
Koralinė spalva
4,24 €
Siuntimo kaina:
3,99 €
Nuolaida kiekiui:
0,00 €

Aprašymas

Jei pabodo klasikinės kvadrato formos dėžutės dovanoms (kad ir kokios jos dailios), ir norite šio to neįprasto bei originalesnio, siūlome apvalias dėžutes. Apvalios kartoninės dėžutės yra labai stilingos, elegantiškos, kuria prabangos įspūdį, todėl jos bus puikus pasirinkimas.

Apvalių dėžių konstrukcija gaminama iš tvirto 1,7 mm kartono. Išorė dengiama Viballin įvairių spalvų popieriumi. Apvalios dėžutės konstrukcija sutvirtinta kniedėmis, todėl galite būti tikri, kad dėžutė bus patvari ir išlaikys savo formą ilgą laiką.

Visos apvalios kartoninės dėžutės gaminamos su papildomomis kniedžių skylutėmis, kurios gali būti naudojamos kaspinų ar virvučių tvirtinimui.

Paprastai mūsų el. parduotuvėje parduodamų apvalių dėžučių matmenys yra 180 x 250 mm. Bet klientui pageidaujant, apvalios kartoninės dėžutės gali būti gaminamos įvairių dydžių ir spalvų. Jei reikia, galime dėžutę pagaminti su logotipu – tokiu atveju ji reprezentuos Jūsų įmonę, prekės ženklą, taip pat taps įmonės įvaizdžio dalimi. 

Apvalios dėžutės gali būti naudojamos:

  • dovanoms (į tokią dėžutę galite dėti praktiškai visas dovanas, kurios tinka pagal dėžės matmenis ir dizainą);
  • gėlėms (vis dar labai populiarios gėlių kompozicijos dėžutėse neįmanomos be dailios apvalios dėžutės – tokios kompozicijos bus puiki dovana arba dekoracija namams ar šventės vietai).

Apvalios dėžutės mūsų el. parduotuvėje – aukštos kokybės, tvirtos ir stilingos. Puiki pakuotė dovanoms, aksesuarams, gėlėms laikyti namuose ar dovanoti.