Kartoninės dėžės daiktams – praktiškas sprendimas, kai daiktų pakuotė turi atitikti tokius reikalavimus kaip saugumas, patikimumas, estetinis vaizdas. Juk dažnai prisireikia ką nors supakuoti: drabužius, knygas, aksesuarus, papuošalus, gėrimus, konditerijos gaminius ir kt. Kartoninės dėžės šiuo atveju labai tinka – patogus sprendimas ir daiktams laikyti, ir transportuoti. Mažos ir didelės kartoninės dėžės – pasirinksite tinkamiausią.

Šioje prekių kategorijoje – labai platus įvairių kartoninių dėžių pasirinkimas:

  • Itin populiarios kartoninės dėžės iš dviejų dalių, turinčios per visą dėžės aukštį ją dengiantį arba trumpą dangtelį. Dėl unikalios konstrukcijos dėžės išorės spalva gali būti balta arba ruda. Tokios dėžės puikiai tiks aksesuarams, dovanėlėms, tortams ir kitiems konditerijos gaminiams ir kt. Jei panaudosite spaudą ar reljefinį logotipą, šios kartoninės dėžutės taps puikia įvaizdžio dalimi.
  • Jei ieškote išskirtinės, dailios dėžutės pakavimui, verta pasirinkti magnetinę – ji bus tvirta, nesunkiai surenkama, o uždarymo mechanizmas grįstas magnetais. Tokios kartoninės dėžutės tiks papuošalams, aksesuarams, dovanoms, taip pat drabužiams, knygoms ir kt.
  • Kuklesnių sprendimų ieškantiems – atverčiamos kartono dėžės daiktams. Į jas pakuokite drabužius, avalynę, žaislus, dovanas, taip pat jos tiks siuntiniams, perkraustymui, sandėliavimui. Šios kartoninės dėžės kaina neaukšta, tad už patrauklią kainą gausite praktišką gaminį.
  • Dar viena šios kategorijos prekių grupė – greito uždarymo dėžės, pagamintos iš aukštos kokybės, tvirto mikro gofruoto kartono ir puikiai tiksiančios dovanėlėms, siuntiniams, konditerijos gaminiams, uogoms, vaisiams ir kt. Platus dydžių ir spalvų pasirinkimas leis pasirinkti tinkamiausią gaminį.
  • Jei klasikiniai sprendimai ir įprastos keturkampės dėžės pabodo, rinkitės originalumą – apvalias dėžes. Pastarosios alsuoja elegancija, stiliaus pojūčiu, prabanga. Jose puikiai atrodys gėlės, jos tiks aksesuarams ir dovanoms pakuoti. Apvalios puošnios kartoninės dėžės – tai stiliaus ir tvirtumo samplaika.
  • Smulkiems daiktams (papuošalams, rankdarbiams, suvenyrams ir kt.) laikyti ar dovanoti tiks spalvotos pakavimo dėžutės „Pagalvėlės“. Jų gamybai naudojamas tvirtas įvairių spalvų kartonas. Tai sprendimas tiems, kurie nori supakuoti nedidelius, smulkius daiktus ir prioritetą teikia dailiai, nestandartinei pakavimo dėžutei.
  • Mikro gofruoto kartono dėžės buteliams – tvirtos konstrukcijos, užtikrinančios taros saugumą laikymo ir transportavimo metu. Dėžės turi langelį, pro kurį matomas turinys. Tokio tipo dėžės yra dvejopos: vienam ir dviem vyno buteliams.
  • Visos šioje prekių kategorijoje esančios pakavimo dėžutės, nepriklausomai nuo dydžio, spalvos ir kitų dizaino sprendimų, yra patvarios, puikiai atlieka savo funkciją. Gamybai naudojamos aukščiausios kokybės medžiagos, todėl pakavimo dėžutės pasižymi geriausiomis savybėmis.

Kartoninės dėžės kaina paprastai nėra didelė, todėl tai – ekonomiškas sprendimas, jei reikia įsigyti daug kartoninių dėžių, pavyzdžiui, verslo dovanoms, savo produkcijai pakuoti. Su individualia spauda šios kartoninės dėžės daiktams pakuoti taps Jūsų įvaizdžio dalimi, informuos ir reprezentuos veiklą, konkrečius gaminius. Nepriklausomai nuo to, ar reikalingos kartoninės dėžės Vilnius, kartoninės dėžės Kaunas, Šiauliai, Panevėžys, Utena, Marijampolė ar bet koks kitas Lietuvos miestas, „Pakuotės centro“ produkcija Jus pasieks sklandžiai ir sparčiai. Konkurencinga kaina norintiems pirkti pigiau, platus asortimentas išrankiems klientams, galimybė pirkti internetu ir taupyti brangų laiką.