Etiketės saldainiams

Etiketės saldainiams

Jūsų veikla – saldainių gamyba, prekyba, platinimas? Tuomet tikslinga pasirūpinti reprezentatyvia, kokybiška ir patvaria etikete, kuri ne tik atliks informacijos šaltinio vaidmenį, bet ir pristatys Jūsų produktą tikslinei auditorijai, padės susidaryti palankią pirminę nuomonę. Ieškančius kokybiškų etikečių saldainiams kviečiame pasitikėti mūsų komanda ir pateikti savo idėją, kurią labai tiksliai ir nepriekaištingai realizuosime. Etiketes saldainiams gaminame pagal užsakymą – Jūsų vizija operatyviai virs realybe.


Kuo naudingos etiketės saldainiams?


Etiketė, regis, toks nedidelis elementas, bet tai puikus reklaminis, informacijos šaltinis pirkėjui. Ant saldainių etiketės gamintojas gali pateikti ištisą pluoštą tekstinės ir / ar vaizdinės informacijos: logotipą, įmonės pavadinimą, saldainių pavadinimą, galiojimo datą, sudėtį, vartojimo rekomendacijas, kilmės šalį ir daug kitų pirkėjui naudingų dalykų.

Pačiam gamintojui etiketė atlieka reklamos elemento vaidmenį, kadangi reprezentuoja, pristato, išskiria, didina žinomumą, skleidžia informaciją, padeda didinti pardavimus, sudaro pirmąjį įspūdį ir pan. Matyti, kad etiketės saldainiams nauda didelė, tad verta rinktis atsakingai ir prioritetą teikti aukštos kokybės produkcijai.


Iš ko gaminamos etiketės saldainiams?


Saldainių etikečių gamybai naudojamos įvairios medžiagos, pavyzdžiui, polipropilenas (PP), polietilenas (PE), popierius ir kt. Etiketės-lipdukai padengti įvairaus stiprumo klijais, todėl išsirinksite pagal savo poreikius. Klijavimas nesudėtingas, etiketės limpa prie bet kokio paviršiaus: medžio, popieriaus, kartono, plastmasės, metalo ar kt. Tad nepriklausomai nuo to, kokia yra Jūsų saldainių pakuotė, rasite tinkamiausius ir patikimai prilipsiančius lipdukus.

Popierius bus puikus ir ekonomiškas variantas, jei saldainiai, pakuotės neturės sąlyčio su vandeniu, drėgme, riebalais, saulės spinduliais ir kitu poveikiu iš aplinkos. Jei tokios rizikos yra, kur kas geresnis pasirinkimas bus aukšto atsparumo, lankstūs ir labai patvarūs PP ir PE lipdukai saldainiams.


Kur įsigyti mūsų etikečių saldainiams?


Aktualus etikečių saldainiams kūrimas, spausdinimas, gamybos procesas nuo idėjos iki jos realizavimo? Tuomet susisiekite su mumis internetu – el. paštu arba atvykite į „Pakuotės centro“ parduotuvę Vilniuje. Čia galėsime tiesiogiai aptarti užsakymo etikečių, lipdukų spausdinimui detales. Prekes siunčiame į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Marijampolę, Alytų, Šiaulius, Panevėžį ir kt.