Etiketės rankdarbiams

Etiketės rankdarbiams

Jei rankdarbiai yra ne tik Jūsų pomėgis, bet ir pajamas generuojantis užsiėmimas, tuomet pagalvokite apie kokybiškas ir reprezentatyvias etiketes, kurios taps puikia rinkodaros priemone. Ne paslaptis, kad pakuotė dažnai sudaro pirmą įspūdį – o jis labai svarbus! – apie įsigytą daiktą, tad kruopščiai pagaminta, apgalvota ir daili etiketė visada turės papildomos vertės.


Kuo naudingos etiketės rankdarbiams?


Nepriklausomai nuo to, ar gaminate žaislus, ar papuošalus, siuvate drabužius, iš molio liejate indus ir pan., stilinga etiketė atliks ir savo tiesioginę funkciją, ir turės daug papildomos naudos. Pirmiausia, etiketėje pateiksite savo prekinio ženklo pavadinimą, rankdarbio rūšį ir pavadinimą, galbūt nurodysite kainą, taip pat čia galima pateikti pirkėjui naudingą informaciją apie įsigytą daiktą, jo sudėtį, naudojimo instrukciją, reklaminę informaciją ir kt.

Be esminės paskirties, kokybiška etiketė reprezentuos Jus, kaip gamintoją, skleis apie Jus ir gaminius informaciją, didins žinomumą, paskatins pasidomėti Jūsų rankdarbiais ir padės didinti pardavimus.


Iš ko gaminamos etiketės rankdarbiams?


Medžiagų, iš kurių gaminamos etiketės rankdarbiams, spektras yra platus. Mes siūlome popierines, iš polietileno (PE), polipropileno (PP) ir kitų medžiagų pagamintas lipnias etiketes. Tokie lipdukai iš PE, PP yra padengti kokybiškais ir puikiai savo funkciją atliekančiais klijais (klijavimas paprastas), todėl patikimai prilips prie paviršiaus ir bus atsparios išorės poveikiui bei kitoms medžiagoms, galinčioms pažeisti lipduko išvaizdą.

Popierius atrodo estetiškai ir dailiai, bet popierinė etiketė neatspari išorės poveikiui, tad jei reikia tvirtumo, atsparumo, tada verta pagalvoti apie PP ar PE lipdukus.


Kur įsigyti mūsų etikečių rankdarbiams?


Jei aktualus etikečių rankdarbiams kūrimas, spausdinimas ir visa gamyba, tai siūlome pasitikėti mumis. „Pakuotės centre“ pagaminsime Jums tinkamiausias. Etikečių kūrimas ir gamyba pagal užsakymą – labai individualus procesas, dėl kurio terminų ir kainos derinama atskirai kiekvienu atveju. Užsakymą pateikti galite internetu – el. paštu. Produkciją pristatome į Vilnių, Kauną, Klaipėda, Šiaulius, Panevėžį, Alytų ir kitus miestus Lietuvoje.