Etiketės ant stiklainių

Etiketės ant stiklainių

Ar Jūsų produkcija pakuojama į stiklinę tarą, tiksliau – stiklainius? Tuomet pasirūpinkite kokybiška, patvaria etikete, kuri išskirs Jūsų gaminius. Etiketė yra dalis prekės pakuotės, o pakuotė – tobulas reklaminis elementas, dažnai lemiantis pirmąjį įspūdį bei turintis įtakos pirkimo sprendimo priėmimui. Mūsų pasiūlymai leis rinktis Jums tinkamiausias etiketes ant stiklainių – skirtingų medžiagų, formų, dizaino sprendimų, dydžių. Etikečių ant stiklainių gamyba pagal užsakymą – tai, ko reikia Jums, jei norite realizuoti savo idėją.


Kuo naudingos etiketės ant stiklainių?


Etiketė atlieka daug vaidmenų. Gamintojui ji yra puikus reklaminis elementas, o pirkėjui – informacijos šaltinis. Etiketėje galima pateikti daug norimos vaizdinės ir / ar tekstinės informacijos: logotipą, prekės ženklą, įmonės pavadinimą, produkto linijos pavadinimą, produkto tipą, paskirtį, galiojimo ir / ar pakavimo datą, sudėtį, naudojimo / vartojimo rekomendacijas ir kt. Pirkėjui etiketė, be naudingos informacijos, dar yra ir paskata įsigyti prekę – ne paslaptis, daugelį masina stilingos, dailios ir vizualiai dėmesį kaustančios etiketės. Gamintojui kokybiška, tinkamai sukurta ir pagaminta etiketė padeda didinti pardavimus, žinomumą, klientų ratą, pristatyti save, gaminius ir kurti įvaizdį.


Iš ko gaminamos etiketės ant stiklainių?


Mūsų asortimente ant popieriaus spausdintos etiketės, taip pat polietileninės (PE), polipropileno (PP) etiketės ant stiklainių. Visos etiketės-lipdukai padengti klijų sluoksniu, užtikrinančiu nepriekaištingą sukibimą, paprastą klijavimą, jos nepalieka sunkiai pašalinamų klijų likučių ant stiklo.

Popierinės etiketės ant stiklainių – idealus kainos ir kokybės santykis, ekonomiškas variantas, bet tinkantis tada, jei etiketė negaus drėgmės, ultravioletinių saulės spindulių ir neturės sąlyčio su cheminėmis medžiagomis, riebalais ir pan. Kitu atveju verta rinktis aukštos kokybės PP ar PE etiketes-lipdukus, kurie tobulai prilips prie stiklo, jie lankstūs, atsparūs mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, braižymui, taip pat labai lankstūs ir tvirti.


Kur įsigyti mūsų etikečių ant stiklainių?


Domina lipdukai, etiketės ant stiklainių, jų kūrimas, spausdinimas, visas gamybos procesas? Kviečiame el. paštu pateikti savo poreikius gamybai pagal užsakymą. Internetu užsakytas prekes pristatome į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius, Marijampolę ir kitus.