Etiketės ant butelių

Etiketės ant butelių

Reikalingos kokybiškos, tvirtos etiketės ant butelių? Siūlome labai platų pasirinkimą gaminiams žymėti, unikalizuoti, pateikti informacijai ant butelių.


Kur naudojamos etiketės ant butelių?


Didžiausias etikečių ant butelių poreikis yra gėrimų pramonėje. Jos naudojamos ant vandens, gaiviųjų gėrimų, vyno, šampano ir kitų gėrimų butelių, pagamintų iš įvairių medžiagų.

Etiketės ant butelių naudojamos reklaminei informacijai spausdinti, taip pat gėrimo sudėčiai ir kitai informacijai nurodyti, pavadinimui užrašyti, brūkšniniam kodui, kainai ir kt. 


Iš ko gaminamos etiketės ant butelių?


Etiketės ant butelių gali būti popierinės, taip pat iš polipropileno (PP) baltos arba skaidrios, PE, PVC. Kokios tinkamiausios Jums, priklauso nuo butelio, ant kurio etiketės bus klijuojamos, taip pat nuo etiketės paskirties ir eksploatavimo sąlygų.

Polipropilenui būdingas lankstumas, tvirtumas, ši medžiaga atspari cheminėms priemonėms, riebalams, išorės poveikiui, todėl labai populiarus pasirinkimas etiketėms ant butelių. Polipropileno gamyba remiasi švaros ir saugumo principais. Jis pasirenkamas, kai prioritetas yra tvirtumas ir atsparumas drėgmei, vandeniui, ultravioletiniams saulės spinduliams bei kitam poveikiui, o iš šios medžiagos pagaminti lipdukai turi tokius privalumus kaip patvarumas, atsparumas mechaniniam poveikiui, pavyzdžiui, braižymui. Polipropileno etiketės yra lygios, lengvai pritaikomos prie įvairių formų, patogios apkirpti.

PVC lipdukai pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu, jos atsparios aplinkos poveikiui, pakankamai lanksčios, todėl limpa ir prie lygių, ir prie išgaubtų paviršių, kas būdinga buteliams, jų klijavimas labai paprastas.

Popierinės etiketės ant butelių pasižymi ekonomiškumu, jos populiarios, bet nėra atsparios vandeniui, riebalų dėmėms, aplinkos poveikiui.


Etiketės ant butelių mūsų asortimente


Jums siūlome platų etikečių ant butelių gamybos spektrą – kiekvienam pagaminsime tinkamiausias ir geriausiai  atitinkančias poreikius. Popierinės, PE, PP, baltos, skaidrios, įvairių matmenų, puikiai limpančios prie bet kokio paviršiaus: stiklo, plastiko ar kt.

Jei svarbu didelis atsparumas vandeniui, cheminėms priemonėms, riebalams, taip pat reikalingos nesusitraukiančios, tobulai prie paviršiaus prisitaikančios etiketės ant butelių, rinkitės mūsų PP etiketes.

PVC etiketės ant butelių tiks, jei ieškote atsparumo aplinkos poveikiui, puikaus sukibimo su paviršiumi, plačių dizaino galimybių. PVC lipdukus buteliams mūsų asortimente rinkitės skirtingų matmenų, formų, dizainų, spalvų.

Popierines etiketes, kurioms naudojamas labai geras popierius, taip pat turime skirtingų dizainų ir matmenų, bet jas rinkitės tada, jei buteliai nebus eksploatuojami ten, kur etiketės gali turėti sąlytį su vandeniu, drėgme, ultravioletiniais spinduliais, cheminėmis priemonėmis, riebalais ar pan.


Kur įsigyti mūsų etikečių ant butelių?


Aukštos kokybės, patvarių ir pasižyminčių puikiomis savybėmis etikečių ant butelių Jums siūlo „Pakuotės centras“ Vilniuje. Savo užsakymą pateikite internetu – el. paštu. Etiketes ir kitas mūsų asortimento prekes pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, Uteną, Marijampolę ar bet kurį miestą Lietuvoje. Etikečių ant butelių kūrimas ir gamyba pagal užsakymą, spausdinimas skiriasi bei priklauso nuo Jūsų poreikių, užsakomo kiekio, dizaino sprendimų ir kitų kriterijų.