Maistui dažnai naudojamos įvairios dėžutės – į jas pakuojamas maistas išsinešti, jose dailiai atrodo parduodami užkandžiai ar saldūs gardėsiai, dėžutės neretai praverčia ir namuose, pavyzdžiui, įsidėti pietums į darbą, keliaujant į gamtą ar kitais atvejais. Jei atsakingai žvelgiate į savo, artimųjų, savo klientų sveikatą bei aplinkos apsaugą, tuomet Jus greičiausiai domina ekologiškos dėžutės maistui. Labai platų pasirinkimą rasite „Pakuotės centre“ – kiekvienas atras tinkamiausias pagal konkrečius poreikius.

Ekologiškos dėžutės mūsų asortimente

Reikalingos didelės ar mažos? Baltos ar rudos? Su dangteliu ar be jo? Siūlome labai platų pasirinkimą:

  • Ekologiškos dėžutės maistui iš cukranendrių. Saugios sveikatai bei aplinkai, gali būti kompostuojamos, itin greitai suyra, nepadarydamos jokios žalos dirvožemiui, aplinkai. Labai platus pasirinkimas: su dangteliais ir be dangtelių, atverčiamos ir uždaromos, skirtingų talpų, skirtingų matmenų.
  • Ekologiškos dėžutės iš tvirto kraft popieriaus. Atrodo labai stilingai dailiai, puikiai tiks tiek šiltiems, tiek šaltiems patiekalams. Vidinė dėžučių pusė dengta PLA laminatu. PLA yra polilaktinė rūgštis – ekologiška, biologiškai skaidi medžiaga. Iš kraft popieriaus pagamintos dėžutės yra rudos spalvos.
  • Surenkamos kartoninės dėžutės maistui. Patogios, dailios, saugios, turi BIO langelį.
  • Ekologiškos dėžutės maistui iš bambuko. Draugiškos aplinkai ir žmonių sveikatai. Dėžutės rudos spalvos, turi BIO langelį.
  • Kartoninės dėžutės maistui su BIO impregnavimu. Pastarasis suteikia atsparumą drėgmei bei riebalams, todėl į dėžutes galite pakuoti įvairų maistą.

Visos pasiūloje esančios ekologiškos dėžutės atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, ekologijos principus, negana to, gali pasigirti estetiška, reprezentatyvia išvaizda. Naudodami tokias dėžutes visiškai nekenksite aplinkai, nes dėžučių gamybai naudojamos biologiškai skaidžios, greitai irstančios ir žalos aplinkai nepaliekančios medžiagos. Būkite atsakingi ir rūpinkitės sveikata bei Jus supančia aplinka.

Kur įsigyti ekologiškų dėžučių maisto išsinešimui?

Norite saugoti aplinką ir naudoti tik ekologiškas dėžutes maistui? Svarstote, kur tokių įsigyti patrauklia kaina? Labai platų pasirinkimą rasite „Pakuotės centre“. Pirkite mūsų el. parduotuvėje – patogu, greita ir paprasta. Pasirūpinsime, kad prekės Jus pasiektų sklandžiai. Pristatome į Vilnių, Klaipėdą, Kauną, Alytų, Panevėžį, Šiaulius, Marijampolę ir kitus miestus Lietuvoje.