Ieškote stilingos, elegantiškos ir dailios dovanų dėžutės? Mūsų asortimente tikrai išsirinksite tinkamiausią!


Iš kokių medžiagų gaminamos mūsų dovanų dėžutės?

Medžiagos, iš kurių pagamintos dėžutės, reikšmingai prisideda prie gaminio kokybės, patvarumo, atsparumo gniuždymui ir pan. Todėl dovanų dėžučių gamybai naudojame 250–350 gsm storio tvirtą ir kokybišką kartoną. Konkretus kartono storis parenkamas priklausomai nuo dėžutės išmatavimų: mažesnėms paprastai naudojamas kiek plonesnis kartonas, o didesnėms – storesnis.

Spalvotoms dėžėms naudojame 250 gsm storio kartoną, rudoms dėžėms – 270 gsm storio. Didelėms juodoms dėžėms renkamės tvirtą ir gana storą 350 gsm storio kartoną.

Patikima, tvirta medžiaga garantuoja ir gaminio stabilumą bei patvarumą, o drauge ir stilingą, estetišką išvaizdą.

 


Kokią dovanų dėžutę rinktis?

Kokią dėžutę dovanai pasirinkti, priklauso nuo Jūsų poreikių ir pačios dovanos. Populiariausias sprendimas – dėžutės, turinčios aukštą arba žemą dangtelį. Tai universalus sprendimas, tiksiantis pakuoti pačias įvairiausias dovanas: knygas, indus, žaislus, suvenyrus, bilietus ar dovanų čekius, aksesuarus ir kt. Unikali šių dėžučių konstrukcija suteikia progą ją surinkti arba balta, arba ruda spalva į išorę.

Greito uždarymo dėžės, turinčios atverčiamą konstrukciją, mažiau populiarus pasirinkimas dovanoms, bet jos taip pat mėgiamos. Pavyzdžiui, Kalėdų laikotarpiu šios, iš gofrokartono pagamintos, dėžutės yra neretas pasirinkimas, ypač jei dovanos siunčiamos, o ne įteikiamos asmeniškai.

Mūsų asortimente rasite ir juodų dovanų dėžučių, atrodančių labai elegantiškai, solidžiai. Jei nenorite dovanai rinktis baltos ar rudos spalvos dėžės, tai juoda bus tobulas variantas.

Dar vienas sprendimas – magnetinės dovanų dėžutės, pasižyminčios greitu surinkimu ir aukštu stabilumu, tvirtumu. Uždarymui naudojami magnetukai, garantuojantys patikimą ir paprastą užvėrimą. Tokio tipo dovanų dėžutės itin mėgiamos, kai dovanojami laikrodžiai, papuošalai ir kiti prabangūs aksesuarai.

Nedidelėms dovanėlėms galite rinktis ir pagalvėlės tipo dėžutes, gaminamas iš tvirto, stilingai atrodančio kartono. Surenkamos paprastai, o fiksavimui nereikalingos lipnios juostos ar kiti atributai – jos susilanksto, įgauna dailią formą ir ją išlaiko. Puikiai tinka nebrangiems papuošalams ir kitiems smulkiems daiktams dovanoti.

Galime pagaminti dovanų dėžutes pagal Jūsų asmeninius poreikius. Tokiu atveju kiekis ir kaina derinami kiekvienam projektui individualiai.

 


Dovanų dėžutės su spauda

Jei norite dovaną įpakuoti išskirtinai, originaliai, tuomet apsvarstykite dovanų dėžutės su spauda variantą – unikalizuota pakuotė išskirs Jūsų dovaną iš kitų ir padarys nepamirštamą įspūdį. Dėžutės su spauda puikiai tinka verslo dovanoms – pakuotė identifikuos Jūsų įmonę, produkciją, skatins žinomumą ir atliks kitas reklamos priemonės funkcijas.

Spauda galima ant visų tipų dovanų dėžučių. Jei dėžučių reikia nedaug, rekomenduojame rinktis šilkografiją, o didesniam kiekiui dovanų dėžučių puikiu pasirinkimu bus ofsetinė spauda.


Kaip dailiai supakuoti dovaną?

Stilinga, daili dovanų dėžutė sudaro puikų pirmąjį įspūdį apie Jūsų dovaną. Dar gražiau supakuota dovana atrodys, jei užpildysite laisvą dėžutėje esančią erdvę. Tam panaudokite pakavimo medžiagas – puikiai tiks spalvoto popieriaus drožlės, jei pakuojate saldėsius, knygas, drabužius ir kt. Neprašausite pro šalį, jei dėžutę išklosite kokybišku spalvotu šilkiniu popieriumi, suteiksiančiu pakuotei spalvų, žaismingumo, originalumo.

Itin dailius sprendimas bus medžio drožlės, kuriomis iškloję dovanų dėžutės dugną pakuotei suteiksite rafinuotumo, jaukumo, šilumos ir elegancijos. Medžio drožlės dovanų dėžutėje puikiai tiks, jei dovanojate papuošalus, aksesuarus ir pan.


Į kokius miestus pristatome dovanų dėžutes?

„Pakuotės centro“ asortimente Jūsų laukia platus dovanų dėžučių spektras: didesnės, mažesnės, skirtingų dydžių dangteliais, rudos, baltos, juodos, magnetinės ir kt. Esame įsikūrę Vilniuje, todėl sostinėje gyvenantys, dirbantys ar miesto svečiai yra laukiami mūsų parduotuvėje. Pasiūlysime ne tik puikų pasirinkimą, bet ir patarimus, konsultaciją. Jei gyvenate ne Vilniuje – ne problema, nes savo produkciją pristatome į visus miestus Lietuvoje. El. parduotuvėje pirkti labai patogu, tai puikus būdas taupyti laiką ir dovanų dėžutes įsigyti operatyviai bei Jums patogiausiu metu.

„Pakuotės centre“ – platus pasirinkimas, konkurencinga kaina ir operatyvus pirkinių pristatymas.