Dėžutės su spauda

Svarstote, kaip dailiai ir išskirtinai supakuoti verslo dovanas, suvenyrus? Norite personalizuotos pakuotės savo produkcijai? Dėžės ir dėžutės yra populiariausios pakuotės – jose puikiai telpa ir didesni, ir mažesni daiktai. Tokia pakuotė yra saugi, patikima, o dėžutės su spauda tampa puikiu pasirinkimu tada, kai norime originalumo, asmeniškumo ir leisti save identifikuoti.

Platus dėžučių su spauda panaudojimo spektras

Dėžutės su spauda yra unikalios, išskirtinės, jos suteikia identifikavimo galimybę ar gali tapti tam tikru akcentu. Kam jos gali būti naudojamos?

  • suvenyrams ir verslo dovanoms: puodeliams, rašikliams, marškinėliams ir kt.;
  • kosmetikos priemonėms;
  • žaislams;
  • kepiniams, maisto produktams;
  • saldainiams ir kitiems saldėsiams;
  • knygoms;
  • drabužiams ir daugeliui kitų daiktų.

Spauda ant dėžutės suteiks informacijos apie dovanos siuntėją, gamintoją, produkciją, negana to, spauda gali tapti skiriamuoju ženklu, leisiančiu įvertinti, koks dėžutės turinys.

Tiesa, dėžutės su spauda gali net tapti Jūsų biuro ar namų interjero dalimi. Jei biure daiktams pakuoti ir laikyti naudosite personalizuotas dėžutes su spauda, atspindinčias Jūsų kompaniją, tai bus puikus skiriamasis bruožas ir interjero akcentas.

Dėžutės su spauda – įvaizdžio dalis

Dėžutės su spauda gali atlikti ne tik tiesioginę savo funkciją, bet ir dar vieną – jos yra puiki įvaizdžio dalis ir reklamos priemonė. Dėžutės su įmonės logotipu, šūkiu ar kitu skiriamuoju ženklu taps viso įmonės įvaizdžio elementu. Tokios dėžutės atlieka ir informacijos sklaidos, viešinimo funkciją, kai ant dėžutės esantis spaudinys platina tam tikrą žinutę.

Iš ko pagamintos dėžutės?

Visos „Pakuotės centro“ asortimente esančios dėžutės – tiek su spauda, tiek be jos – pasižymi geriausiomis savybėmis, jos yra tvirtos ir patikimos. Itin populiarios dėžutės su spauda iš ofsetinio, kreidinio ar perdirbto kartono. Storių diapazonas – nuo 250 iki 350 gsm. Galima rinktis ir iš gofruoto kartono gamintas dėžutes su spauda. Pastarasis kartonas gali būti kelių rūšių (E, B, C, CB), rudas / rudas, baltas / baltas arba rudas / baltas.

„Pakuotės centras“ pasirūpins, kad turėtumėte platų dėžučių su spauda pasirinkimą. Rinkitės tinkančias ir patinkančias formas, Jūsų poreikius atitinkančius matmenis. Pasirūpinsime kokybiška spauda. SUSISIEKITE