Plastikiniai indeliai užsukamu dangteliu

  • nuo 0,36 €vnt.

  • nuo 0,30 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Indelių gamyboje naudojamas PET (polietileno tereftalatas) plastikas. Šis plastikas pasižymi tuo, kad yra nelaidus dujoms, tinka sąlyčiui su maisto produktais ir yra lengvai perdirbamas pakartotiniam naudojimui. Šiam plastikui būdingas tvirtumas, atsparumas.

Plastikiniai PET indeliai gali būti gaminami įvairių dydžių (150, 300, 500, 750 ml talpos), formų ir spalvų. Plačios galimybės leis išsirinkti konkrečiai Jūsų poreikius atitinkantį produktą. Plastikinių indelių dangteliai gali būti juodi arba balti.

Taip pat galite rinktis dangtelius su lygia arba su karbuota kraštine bei atlenkiamu viršumi. Atlenkiami dangteliai naudojami norint palengvinti birių produktų dozavimą, pavyzdžiui, prieskonių. Plastikiniai indeliai su dangteliu suteikia sandarumo, todėl indeliuose esantys maisto produktai, skysčiai, kosmetikos priemonės ir kt. nepraranda savo savybių, išlaiko aromatą, yra patikimai apsaugoti nuo išorės poveikio.

Plastikiniai indeliai gali būti naudojami: 

  • skysčiams (puikiai tiks tokie plastikiniai indai vandeniui, sultims ir kt.);
  • maisto produktams (šie plastikiniai indeliai maistui laikyti bus puikus pasirinkimas, norint išlaikyti produktų aromatą ir pan.);
  • konditerijos gaminiams (plastikiniai indeliai desertams, sausainukams);
  • prieskoniams ir kitiems biriems produktams;
  • medui ir pan.

Plastikiniai indeliai maistui? Toks klausimas kartais kyla, kadangi vis dar neretai manoma, jog plastikas nėra geras pasirinkimas maisto produktams, bet šie plastmasiniai indeliai maistui bus sveikintinas pasirinkimas, kadangi PET plastikiniai indeliai, kaip atskleidė daugelis tyrimų, puikiai tinka laikyti maistą.

Tiesa, tokie plastikiniai indeliai tiks ne tik maistui ar gėrimams, bet ir kosmetikos priemonėms laikyti, pavyzdžiui, kremams, losjonams ir kt. Taip pat plastikiniai indeliai gali būti naudojami ir skalbimo priemonėms laikyti.

Galima atrasti ir daugiau šių plastikinių indelių panaudojimo sričių, pavyzdžiui, jei šeimininkaujant virtuvėje būtinai prireikia matavimo indelio, o tokio neturite, pagelbės PET indeliai – jie taps patogiu matavimo indeliu.