Kepimo popierius

  • nuo 22,99 €vnt.

  • nuo 19,00 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Jei mėgstate šeimininkauti virtuvėje ir save bei namiškius lepinti gardžiais kepiniais: pyragais, sausainiais, bandelėmis ir pan., tuomet neabejotinai virtuvėje nepamainomu pagalbininku bus kepimo popierius. Greičiausiai daugeliui yra bent kartą patirtį nusivylimą, kai iš orkaitės ištraukus gardžiausiai kvepiančias bandeles pasirodo, kad atkelti jas nuo skardos nebus taip lengva – pridegusi apačia kaip reikiant sugadina ir kepinį, ir nuotaiką. Visai kas kita, jei naudosite kepimo popierių – juo išklojus kepimo skardą ar formą kepiniai nepridegs. Negana to, nereikės naudoti nė lašelio riebalų! Naudodami kepimo popierių pyragus labai lengvai išimsite iš kepimo formos, o sausainius ar bandeles – nuo kepimo skardos. Kepiniai nuo viršaus iki apačios bus nepridegę, o iškepti tiesiog tobulai. Ir tai dar ne visi privalumai! Kepimo popierius užtikrins švarą ir nereikės vargti, norint išplauti pridegusią skardą. Išimsite kepinį, tada išimsite kepimo popierių, o formą ar skardą nušluostysite popieriniu rankšluosčių ar lengvai praskalausite po šilto vandens  srove.

Mūsų asortimente – dvipusis silikonizuotas kepimo popierius, skirtas įvairiems patiekalams kepti nenaudojant jokių papildomų riebalų.

Silikonizuotas kepimo popierius pasižymi atsparumu karščiui. Jis gali būti naudojamas net iki 5-ių kartų, priklausomai nuo kepimo temperatūros ir kepimo laiko.

Kepimo popierius – universalus ir gali būti naudojamas ne tik kepiniams kepti, bet ir maistui šaldyti, konditeriniams gaminiams pakuoti.

Silikonizuotas kepimo popierius pakuojamas į pakuotes po 500 lapų.

Kodėl verta įsigyti silikonizuotą kepimo popierių ir Jums?

  • kepiniai prie šio popieriaus neprilips;
  • kepiniai, naudojant kepimo popierių, neprilips ir prie skardos ar kepimo formos;
  • nereikės valyti riebalų;
  • dėl atsparumo temperatūrai tokį kepimo popierių galėsite naudoti net kepdami labai aukštoje temperatūroje;
  • nelaidus riebalams, todėl jei iš kepinių išsiskiria riebalai, kepimo popierius jų nepraleis ir skarda, ant kurios kepate, liks švari;
  • tai ekonomiškas sprendimas;labai paprastai iškepsite bet kokius kepinius ir užtruksite itin mažai brangaus savo laiko tvarkydamiesi po kepimo proceso;
  • jei kepsite žemesnėje ar vidutinėje temperatūroje, kepimo popierių galėsite panaudoti net kelis kartus – sutaupysite.

Tai dar ne visi šio popieriaus privalumai. Kepimo popierius gali būti sėkmingai naudojamas ne tik pačiam kepimo procesui, bet ir pasiruošimui. Konkrečiau – tešlos minkymui. Pasitieskite kepimo popierių ant stalviršio ar stalo ir minkykite tešlą ant jo, o pagrindas, ant kurio minkote, liks švarus, nemiltuotas, be tešlos likučių. Taigi pašovę kepinius į orkaitę labai greitai sutvarkysite savo darbo vietą.