Ekologiški Doy-pack maišeliai

  • nuo 20,63 €vnt.

  • nuo 17,05 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Ekologiškos pakuotės šiandien jau yra ne tik mados reikalas, bet ir labai vertinamos visų, besirūpinančių gamta, atsakingai žvelgiančių į aplinką, kurioje gyvename. Taip pat, žinoma, toks atsakingas požiūris teigiamas ir mūsų sveikatai. Maišeliai pagal populiarumą užima itin aukštas pozicijas maistui skirtų pakuočių kategorijoje. Tad ir čia turime produktą, atitinkantį aukštus ekologijos reikalavimus, – EKO Doy-pack maišeliai. Rinkitės tokius „Pakuotės centro“ pasiūloje.

Eko Doy-pack maišeliai mūsų asortimente

Siūlome platų pasirinkimą:

  • pagaminti iš kraft popieriaus arba skaidraus plastiko;
  • skirtingų talpų, pavyzdžiui: 250, 500, 750 ml ir kt.;
  • skirtingų matmenų, pavyzdžiui: 110 x 85 x 185 mm, 130 x 70 x 225 mm, 160 x 80 x 270 mm ir kt.;
  • rudos ir skaidrios spalvos ekologiški maišeliai;
  • pakuotėje – 100 vnt.

Vidinė Eko Doy-pack maišelių pusė laminuota, todėl tokia pakuotė bus atspari drėgmei, riebalams. Šie maišeliai puikiai tiks tiek biriems, tiek ir skystiems produktams: saldumynams, arbatai, kavai, džiovintiems vaisiams, riešutams, sėkloms, net chemijos produktams ir kt.!

Maišeliai turi patikimą styginį užsegimą, jie tvirti, pastatomi, todėl lengvai sandėliuojami, o ir atrodo stilingai, reprezentatyviai.

Taip pat Eko Doy-pack maišeliai pritaikyti automatiniams, bei rankiniams užlydymo aparatams.

Kuo išskirtiniai ekologiški maišeliai?

Šių maišelių gamybai naudojamos biologiškai skaidomos medžiagos. Tai reiškia, kad panaudotus maišelius galima kompostuoti, dirvožemyje jie visiškai suyra, nepalikdami jokių pėdsakų ir nepadarydami nė menkiausios žalos dirvožemiui bei aplinkai. BIO pakuotės kompostuojant suyra maždaug per porą mėnesių – tai labai trumpas laikotarpis. Naudodami ekologiškus maišelius ne tik saugote aplinką, bet ir atsakingai rūpinatės savo sveikata, taip pat savo klientų, kuriems pakuojate maistą išsinešti.

Kur įsigyti mūsų ekologiškų maišelių maistui?

Reikalingi ekologiški maišeliai patrauklia kaina? Užsisakykite Eko Doy-pack maišelius iš „Pakuotės centro“. Pirkti internetu labai patogu, užsakymą pateikti galite Jums patogiu metu ir nepriklausomai nuo vietos. Mes pasirūpinsime, kad prekės Jus pasiektų sklandžiai. Pristatome į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius, Alytų, Marijampolę ir kt.