Apie mus

UAB „Pakuotės centras“ –  vertinantiems aukštą produktų ir aptarnavimo kokybę, gausų asortimentą ir patrauklias kainas.
Čia tinkamą pakuotę ras kiekvienas. 
Siūlome viską, kas susiję su pakuote: itin platų įvairių dėžių pasirinkimą, popierinius ir plastikinius maišelius, pakavimo medžiagas bei įvairias su pakavimu susijusias paslaugas (šilkografija, ofsetinė spauda, folijavimas, individualių, išskirtinio dizaino pakuočių gamyba, dėžių lankstymas).
Patyrusi įmonės komanda padės rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus.

Kas mums svarbu?

Visų pirma - kokybė. Esame maksimalistai, kiekvienas darbas – didelis ir mažas – mums yra be galo svarbus, todėl dedame visas įmanomas pastangas, kad prekės kokybė džiugintų ir pateisintų ne tik Klientų, bet ir mūsų pačių lūkesčius. O sau kartelę keliame labai aukštai.

Ne ką mažiau svarbi ir estetika. Pakuotė privalo atrodyti gerai ir stilingai. Juk būtent išvaizda atkreipia dėmesį, ir: a) arba priverčia iš susižavėjimo pakelti antakius; b) arba palieka abejingus; c) arba sukelia neigiamas emocijas. Žinoma, mus domina tik pirmasis variantas, nes grožis privalo būti visur. Ir jo turi būti daug. Net ir smulkmenose.

Greitis – dar vienas mūsų bruožas. Kai gyvenimas skrieja tokiu milžinišku tempu, čia ir dabar mums puikiai suvokiama šios dienos realija. Todėl reaguoti į užklausas, įvykdyti užsakymus ir pristatyti prekes stengiamės kuo greičiau.

Užsiminėme, kad esame maksimalistai. Tai liečia visas sritis. Itin daug dėmesio skiriame bendravimui su Klientais. Mums svarbu, kad Jūs jaustumėtės gerai: gautumėte visus atsakymus, sulauktumėte patarimų, o bendravimas su mūsų darbuotojais būtų lengvas, paprastas, malonus ir, žinoma, rezultatyvus.

Azartas. Mums patinka iššūkiai! Jie ne tik skatina tobulėti, bet ir neleidžia stovėti vietoje. Todėl jei mūsų asortimente nerasite sau tinkamos prekės, meskite mums iššūkį, o mes jau pasistengsime jį atremti.
Aukščiau išvardinti dalykai mums – tarsi 5 UAB „Pakuotės centro“ įsakymai, kurie mums padeda siekti geriausių pakuotės sprendimų ir aukščiausio Klientų įvertinimo.