Alaus etiketės

Alaus etiketės

Alaus etiketės


Galime pagaminti alaus etiketes skirtingiems paviršiams, iš įvairių medžiagų reklaminei ir kitai informacijai ant alaus butelių. Siūlome platų pasirinkimą ir dėmesingumą kiekvieno iš Jūsų poreikiams.

Iš ko gaminamos alaus etiketės?

Alaus etikečių gamybai naudojamos įvairios medžiagos, pavyzdžiui, popierius, polipropilenas (PP), polietilenas (PE), taip pat gaminami PVC lipdukai ir kt. Iš kokios medžiagos pagamintas etiketes rinktis, priklauso nuo Jūsų poreikių, alaus butelių tipo, eksploatavimo sąlygų. Pastarosios labai svarbios, kadangi tiesiogiai susiję su etikečių funkcionalumu ir reprezentatyvumu. Pavyzdžiui, popierinės etiketės, kad ir kokios geros bei ekonomiškos, netiks, jei bus veikiamos drėgmės, jos neatsparios riebalams ir daugeliui kitų medžiagų. Bet tokiu atveju labai tiks kitos minėtos medžiagos, iš kurių pagamintoms etiketėms būdingas lankstumas, didelis atsparumas aplinkos veiksniams, riebalams, cheminėms ir kitoms medžiagoms. Tokios etiketės nepaprastai tvirtos, puikiai limpa klijuojamos ir ant lygaus, ir ant išgaubto paviršiaus.

Alaus etiketės mūsų asortimente


Mūsų asortimente rinkitės iš minėtų medžiagų pagamintas alaus etiketes, kurios tiks ant stiklinių, plastikinių ir kitų paviršių. Mūsų klientų itin mėgiamos popierinės alaus etiketės, taip pat dažnai pasirenkami PVC, PP ar PE balti, bespalviai lipdukai. Visos medžiagos, iš kurių gaminamos alaus etiketės, yra aukštos kokybės ir atitinkančios joms keliamus standartus. Naudojame tik kokybiškus klijus, tad etikečių klijavimas bus patogus ir patikimas.


Spausdiname įvairių matmenų alaus etiketes, suteikiame plačias dizaino, kolorito, formų pasirinkimo galimybes.

Alaus etiketės šablonas gali būti pateiktas kliento arba padarytas mūsų.

Kur įsigyti mūsų alaus etikečių?


Jei domina lipdukai ant alaus butelių, siūlome gamybą pagal užsakymą – etiketės atitiks visus Jūsų poreikius. Terminas ir kaina priklausys nuo Jūsų norų ir reikalavimų, šablono kūrimo, kiekio, kurį reikia spausdinti, ir kitų aspektų. Užsakymus pateikite internetu - el. paštu.

Internetu pirktas prekes pristatome Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir kituose Lietuvos miestuose.