Metalizuotas šilkinis pakavimo popierius

  • nuo 7,33 €vnt.

  • nuo 0,00 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Jei nenorite dovanos pakuoti į įprastą dovanų pakavimo popierių, o ieškote gražaus bei originalaus sprendimo, puikiai tiks spalvotas šilkinis popierius. Šilkinis popierius pakavimui – stilingas pasirinkimas. Tiesa, tai ne vienintelė šio popieriaus panaudojimo galimybė – šilko popierius tissue pom-poms burbulams yra ypač paklausus.

Spalvotas šilkinis popierius parduodamas lapais Perlenktais per vidurį:

        Pakuotėje 24 lapai, kurių kiekvieno lapo dydis 50 x 76 cm, 21 g/m².

        Atsparus drėgmei, nedažo.

        Pagaminta Italijoje, FSC.

Naudojamas pakuojant dovanas, siuntas, papuošalus ar kitus dekoratyvius daiktus. Šilkinis popierius itin populiarus drabužiams ir aksesuarams pakuoti, taip pat kvepalams, stiklui bei porcelianui ir kitiems trapiems bei prabangiems dalykams. Į jį supakuoti daiktai atrodo nepaprastai dailiai ir prabangiai. Dėl spinduliuojamos prabangos toks popierius ir į jį supakuoti gaminiai puikiai reprezentuoja verslo subjektą, tampa jo kuriamo įvaizdžio dalimi.

Labai plati spalvų paletė leis išsirinkti reikiamą net išrankiausiam klientui.
Galimos spalvos: auksinė, balto perlamutro, sidabrinė, vario, bronzos.

Be pom poms, spalvotas šilkinis popierius naudojamas ir kitokioms dekoracijoms, pavyzdžiui, ne mažiau populiarios šilko popieriaus gėlės, kuriomis dekoruojamos švenčių erdvės, daromos popierinių gėlių foto sienelės.

Skiriasi šilkinis popierius kaina. Mūsų parduotuvėje visada rasite geriausių pasiūlymų kainos požiūriu. Šilkinis popierius pigiau – tiems, kurie vertina patrauklų kainos ir kokybės santykį. Mūsų asortimente esantis šilkinis popierius yra tvirtas ir aukščiausios kokybės.

*Popieriaus spalva gali skirtis nuo pateiktų spalvų nuotraukose.