Kartoninės dėžutės maisto išsinešimui su BIO impregnavimu

  • nuo 8,79 €vnt.

  • nuo 7,26 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Kartoninės dėžutės maisto išsinešimui su BIO impregnavimu

Esate ekologijos šalininkas? Įprastus vienkartinius plastikinius indus maistui išsinešti drąsiai keičiate ekologiškomis alternatyvomis? Tuomet Jums reikia kartoninių dėžučių maisto išsinešimui su BIO impregnavimu! Stilingos, dailios ir kokybiškos bei puikiai tinkančios sąlyčiui su maistu.

Kuo išsiskiria šios kartoninės dėžutės maistui?

Mūsų kartoninės dėžutės maisto išsinešimui su BIO impregnavimu vizualiai atrodo labai estetiškai ir gražiai, tad jose supakuotas maistas atrodys taip pat reprezentatyviai. Svarbu tai, jog šios kartoninės dėžutės yra ekologiškos, sveikos ir neturinčios neigiamo poveikio nei žmogui, nei gamtai. Maistui skirtos dėžutės su BIO impregnavimus yra kokybiškos, tvirtos ir atsparios drėgmei bei riebalams.

Kartoninės dėžutės maistui su BIO impregnavimu mūsų asortimente:

  • dėžutės yra rudos spalvos;
  • galimi dydžiai: 125x105x65, 215x160x48 mm ar kt.;
  • pagal tūrį dėžutės yra 600, 1 100 ml ar kt.;
  • pakuotėse – po 40, 45 vienetus.

Į kokius miestus pristatome kartonines dėžutes maistui išsinešti?

Reikalingos gražios, ekologiškos, kokybiškos dėžutės maistui išsinešti? Rinkitės iš mūsų asortimento kartonines dėžutes su BIO impregnavimu. Jos atitiks visus minėtus kriterijus. Atvykite į „Pakuotės centrą“ Vilniuje arba galite pirkti internetu. Užsakymą operatyviai pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Uteną, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ar kitą miestą Lietuvoje.