Ekologiškos vienkartinės lėkštės

  • nuo 5,87 €vnt.

  • nuo 4,85 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Ekologiškos vienkartinės lėkštės

Šiais laikais itin vertinami ekologiški produktai. Ar esate vienas iš ekologijos šalininkų? Tuomet greičiausiai atsakingai renkatės ne tik pačius produktus, bet ir maistui skirtas vienkartines pakuotes. Jei aktualios ekologiškos vienkartinės lėkštės, tai mūsų asortimente rasite Jūsų poreikius atitinkančių gaminių. Puikus variantas yra estetiškos ir patvarios ekologiškos lėkštės iš cukranendrių.

Kuo išsiskiria ekologiškos lėkštės iš cukranendrių?

Lėkštės iš cukranendrių sparčiai pelno aukštas pozicijas rinkoje dėl pluošto teigiamų savybių. Jos labai kokybiškos ir tvirtos, draugiškos tiek žmonėms, tiek aplinkai. Vienas geriausių dalykų yra tas, kad vienkartinės lėkštės iš cukranendrių yra kompostuojamos (pramoniniu būdu)! Tai puiki alternatyva besirūpinantiems sveikata ir aplinka.

Žinoma, nereikia pamiršti ir to, jog šios vienkartinės lėkštės ne tik patvarios, tačiau ir labai estetiškos bei dailios – juk svarbu, kaip patiekiamas maistas!

Ekologiškos lėkštės iš cukranendrių mūsų asortimente:

  • lėkštės baltos, atrodo labai reprezentatyviai;
  • vienkartiniai indai iš cukranendrių – puikus pasirinkimas sąlyčiui su maistu;
  • lėkštės pailgos formos, matmenys – 260x130 mm;
  • pakuotėje – 50 vienetų.

Į kokius miestus pristatome ekologiškas vienkartines lėkštes?

Ieškote kokybiškų, ekologiškų indų sau, biurui ar klientų maistui pakuoti? Svarstote, kur tokių vienkartinių indų įsigyti gera kaina? Siūlome mūsų lėkštes iš cukranendrių – jos kokybiškos, patvarios ir kompostuojamos! Pirkti galite „Pakuotės centre“ Vilniuje arba internetu mūsų el. parduotuvėje. Užsakytas internetu prekes pristatysime sėkmingai ir operatyviai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje, Marijampolėje, Alytuje ar kituose Lietuvos miestuose.