Dėžutės su BIO langeliu iš bambuko

  • nuo 15,16 €vnt.

  • nuo 12,53 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,99 €

Aprašymas

Dėžutės su BIO langeliu

Jei maistui pakuoti ieškote dailios ir drauge ekologiškos, sveikos pakuotės, tai dėžutė su BIO langeliu iš bambuko bus geriausias pasirinkimas. Labai stilinga, vizualiai estetiška ir graži, tinkanti sąlyčiui su maistu. Mūsų asortimente tokias dėžutes galite įsigyti labai gera kaina.

Kuo išsiskiria dėžutės maistui iš bambuko?

Iš bambuko pagamintos dėžutės yra ekologiškos, stilingos ir atsparios, o svarbiausia tai, kad jos yra draugiškos aplinkai ir puikiai pateisina aplinkosaugos principus.

Dėžutės su BIO langeliu iš bambuko yra lengvai surenkamos. Privalumas tas, jog naujos jos neužima daug vietos, yra labai kompaktiškos, o kai reikia, išlankstomos. Skaidrus langelis leidžia pamatyti dėžutės turinį, tad gardus maistas atrodys labai reprezentatyviai.

Dėžutės su BIO langeliu mūsų asortimente:

  • mūsų dėžutės iš bambuko su BIO langeliu yra šviesiai rudos spalvos;
  • galimi dydžiai: 160x120x50, 210x160x40 mm ar kt.;
  • pagal tūrį dėžutės yra 800 arba 1 000 ml;
  • pakuotėse – po 50 vienetų.

Į kokius miestus pristatome ekologiškas dėžutes iš bambuko?

Jei Jums reikalingos stilingos, tvirtos dėžutės maistui, tai pagamintos iš bambuko ir turinčios skaidrų BIO langelį tiks tobulai. Atvykite į „Pakuotės centrą“ Vilniuje arba pirkite internetu. Užsakymus pristatome į visus miestus Lietuvoje: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius, Uteną, Panevėžį, Alytų, Marijampolę ar kt.