Dėžutės Mėsainiams

  • nuo 11,58 €vnt.

  • nuo 9,57 €vnt.
Siuntimo kaina:
3,50 €

Aprašymas

Dėžutės mėsainiams

Jei ekologijos idėjos Jums artimos, tuomet ekologijos principus atitinkantys indeliai maistui taip pat tikrai patiks. Siūlome kokybiškas, patvarias ir estetiškas dėžutes mėsainiams su BIO impregnavimu.

Kuo išsiskiria ekologiškos dėžutės mėsainiams?

Pirmiausia akis užkliūva už itin estetiškos mėsainiams skirtų dėžučių išvaizdos. Juk ne paslaptis, jog svarbu ne tik pats maistas, bet ir jo pateikimas, todėl ekologiška, stilinga dėžutė – didelis privalumas. Šios dėžutės idealiai tinka sąlyčiui su maistu, jog neturi jokių kenksmingų, nepageidaujamų medžiagų ir nekenkia nei žmogui, nei aplinkai. BIO impregnavimas užtikrina atsparumą drėgmei bei riebalams, todėl maistas dėžutėje neprisigers kitų kvapų ir išlaikys tobulą savo skonį bei aromatą.

Dėžutės mėsainiams mūsų asortimente:

  • Dėžutės yra dailios rudos spalvos;
  • Dėžučių matmenys – 130x140x80 mm ir 248x130x75;
  • Pakuotėje yra 50 vienetų.

Į kokius miestus pristatome kartonines dėžutes maistui išsinešti?

Jei domina kokybiškos, dailios ir patvarios ekologiškos dėžutės mėsainiams, siūlome rinktis mūsų pakuotes iš kartono su BIO impregnavimu. Jos patenkins net išrankiausiųjų lūkesčius. Mūsų produkcijos galite įsigyti atvykę į „Pakuotės centrą“ Vilniuje arba pirkdami internetu mūsų el. parduotuvėje. Tiek fizinėje prekybos vietoje, tiek virtualioje kiekvieną maloniai nustebins patraukli ekologiškų dėžučių mėsainiams kaina. Jūsų užsakymą operatyviai pristatysime į Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Panevėžį, Šiaulius, Marijampolę, Alytų ar kitą miestą Lietuvoje.