Dažyto kartono dėžutės

  • 0,42 €vnt.

  • 0,35 €vnt.
DDP-18 220 x 140 x 40mm
nuo 0,35 €/vnt. nuo 0,42 €/vnt.
DDP-18 220 x 140 x 40mm
raudona
0,42 €
Siuntimo kaina:
3,99 €
Nuolaida kiekiui:
0,00 €

Aprašymas

Ieškote, į ką dailiai ir stilingai supakuoti dovaną? O gal reikalinga dėžutė papuošalams ar aksesuarams? Tam puikiai tiks dažyto kartono dėžutės, labai stilingos ir dailios. Juodos dėžutės, raudonos dėžutės – tai klasikinės spalvos, tiksiančios visoms progoms, jei dėžutė bus naudojama dovanai. Juodos dėžutės, taip pat ir raudonos tinka tiek vyrams, tiek moterims, jos yra universalios ir tai vienas didesnių jų privalumų.

Šios dviejų dalių dėžės gaminamos iš 300 g storio balto kartono, kurio viena pusė nudažyta ofsetiniu būdu. Dėžutės matmenys yra 220 x 140 x 40 mm.

Dviejų dalių dėžės naudojamos pakuojant:

  • dovanas (tiks visos dovanos, kurios telpa į dėžutę, atsižvelgiant į jos matmenis);
  • aksesuarus (tokioje dėžutėje puikiai atrodys laikrodis, peteliškė, diržas ir kt.);
  • papuošalus (grandinėles, pakabukus, apyrankes, žiedus ir kt.);
  • konditerijos gaminius (tiks visi, kuriuos galima pakuoti į kartoninę tarą, labai dailiai atrodys gražūs sausainukai, macarons ir pan.).

Dažyto kartono dėžutės kaina labai patraukli, tad puikiai tiks ir tiems, kuriems kainos kriterijus yra prioritetinis. Tokią verta pirkti ne tik dovanai supakuoti – įsigykite tokių ir sau, kad turėtumėte kur laikyti papuošalus bei aksesuarus. Ne paslaptis, kad taurieji metalai, pavyzdžiui, auksas, sidabras, yra daugiau ar mažiau imlūs išorės poveikiui, todėl papuošalus iš šių metalų reikia laikyti dėžutėse. Dažyto kartono dėžutės tam puikiai tiks.

* Dėžės parduodamos nesulankstytos.

* Realaus gaminio išvaizda gali skirtis nuo vaizduojamo nuotraukoje.