Asmeninės apsaugos priemonės

Darbo saugos priemonės

 

Dirbant pavojingomis sveikatai sąlygomis ypatingą reikšmę turi darbo saugos priemonės, užtikrinančios darbuotojų saugumą ir žalingo poveikio nukenksminimą ar potencialios žalos sumažinimą iki minimumo. Jums siūlome aukštus kokybės standartus atitinkančias, patikimas darbo saugos priemones: vienkartines kaukes, pirštines, respiratorius, rankoms skirtą dezinfekcinį skystį.

 

Darbo saugos priemonių reikšmė

Darbo saugos priemonėmis vadinamos tokios priemonės, kurios apsaugo dirbančius nesaugiomis, sveikatai pavojingomis sąlygomis, pavyzdžiui, medicinos, statybų, pramonės sektoriuje. Tad tokios priemones užtikrina odos, akių, rankų, kvėpavimo takų ar kitų kūno dalių apsaugą nuo žalingų, toksiškų elementų, kvapų, ore sklandančių dalelių ir pan.

Taigi dirbant tokiomis sąlygomis būtina pasirūpinti efektyvią apsaugą suteikiančiomis vienkartinėmis ar daugkartinėmis priemonėmis.

 

Darbo saugos priemonės mūsų asortimente

Mūsų darbo saugos priemonių kategorijoje yra:

·         Vienkartinės veido kaukės. Aukštos kokybės medicininės kaukės – 3 sluoksnių, patvarios ir puikiai atliekančios savo funkciją. Pakuotėse – po 50 vienetų.

·         Respiratoriai. Patikimą ir efektyvią apsaugą nuo virusų, dulkių, kitų žalingų dalelių garantuojančios priemonės. Tai puikus sprendimas norint užtikrinti gerą apsaugą kvėpavimo takams.

·        Apsauginiai veido skydais. Iš 400 mikronų skaidraus PET plastiko pagamintos daugkartinio naudojimo veido skydai. Lengvai surenkami ir prižiūrimi. Galvos skersmuo reguliuojamas nuo 52 cm iki 61 cm. Labai populiarios medicinos, grožio ar kituose sektoriuose. Gali būti dėvimas visą dieną.

·        Vienkartinės pirštinės. Iš nitrilo pagamintos vienkartinės pirštinės yra penkių dydžių: XS, S, M, L ir XL tad kiekvienas rasite tinkamesnes Jums. Pirštinės kokybiškos, patvarios bei efektyviai užtikrina rankų apsaugą. Labai populiarios maisto, medicinos, grožio ar kituose sektoriuose.

 

Kur įsigyti mūsų darbo saugos priemonių?

Domina patikimos, aukštus kokybės standartus atitinkančios darbo saugos priemonės? Reikalingos pavienės ar kolektyvinės? Svarstote, kur tokių įsigyti gera kaina? Tuomet Jums verta pasižvalgyti po „Pakuotės centro“ asortimentą ir išsirinkti tinkamiausias. Nors Esame įsikūrę Vilniuje, bet prekes pristatome ir į kitus miestus Lietuvoje. Todėl nesvarbu, ar Jūsų miestas Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Mažeikiai, Alytus, Šiauliai, o gal gyvenate Panevėžyje ar kitur, prekes pristatysime sklandžiai bei operatyviai.